Hollywood Yıldızı Audrey Hepburn'ün Yaşamı Filme Uyarlanıyor: Başrolde Rooney Mara Var

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/audrey-hepburn-hayati-film-oluyor-basrol-rooney-mara/

image

Audrey Hepburn hayatı ile filme konu olacak. İkonik Hollywood yıldızını canlandıracak isim Ejderha Dövmeli Kız ile tanınan Rooney Mara olacak. Filmin yönetmenliğini ise Call Me By Your Name ile adından söz ettiren Luca Guadagnino yapacak. Belçika doğumlu İngiliz aktör, film endüstrisinin şimdiye kadarki en büyük yıldızları arasında yer alıyor. İngiliz aktör, kariyeri boyunca En İyi… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Geç kalmış bir karar olduğunu düşünüyorum. Yazıda da belirtildiği gibi Audrey Hepburn sinemanın en güzel yıldızlarından biriydi. Bu arada Roma tatili ve onun bizdeki versiyonu olan İstanbul Tatili filmlerini izlemenizi öneriyorum.

1 Beğeni

Yüz hatları olarak (simaen) benziyor, umarım senaryo ve oyunculuklar güzel olur.

Oyuncunun Lily Collins olmadığına o kadar sevindim ki.Kızı sürekli Audrey Hepburn olarak satmaya çalışmalarından bıktım.Zorla kakül falan benzetmeye çalışıyorlar ama olmuyor.