House of the Dragon Başrolleri Açıklandı: Yeni Taht Oyunları Dizisinden İlk Oyuncular

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/house-of-the-dragon-basrolleri-yeni-taht-oyunlari/

HBO’nun Game of Thrones evreninde geçecek yeni dizisi House of the Dragon; Matt Smith, Olivia Cooke ve Emma D’Arcy’yi resmen kadrosuna kattı. Game of Thrones’un çok tartışmalı finalinden birkaç ay sonra, Ekim 2019’da duyurulan prequel yapım ana dizinin 300 yıl öncesinde geçecek. Targaryen Hanedanı’nın çöküşünden önceki günleri izleyeceğimiz dizinin başındaysa Miguel Sapochnik ve Ryan Condal… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Dizi direkt Jaehaerys’in çocukları döneminden mi başlayacak?

Fatih döneminden başlayacak zannediyordum :confused: Kızıl Kale’nin inşaası, Kral Şehri’nin imarı, Ejderha Çukuru’nun inşaası, Alysanne’nin Sur’a ejderhası ile gitmesi, Harrenhal’ın yakılması, Dorne Savaşları gibi nice “epik” olayı göremeyeceğiz :confused:

2 Beğeni

Oyuncu seçimlerini en azından dış görünüş açısından beğenmiyorum.

Matt Smith’i görünce sevinmedim. Umarım yanılırım.

Winds of Winter çıkmadan bu dizi çıkar 3 sezon yapıp biter.

Sadece savaş görürüz o zaman. Sonucu kesin olan savaşlar sonuçta kocaman ejderhalar var. Siyah ve yeşillerin dönemi aynı Game of Thrones gibi olacak ve daha çok bütçeyle daha çok savaş göreceğiz. Çok doğru bir karar.

1 Beğeni

Ona bütçe yettiremezler. Ejderhalar çok yakar. Gerçi tüp taktırsalar kurtarabilir bence. :innocent:

Game Of Thrones gibi ilk başlarda güzel başlayıp kendine seyirci çekerek gündem olur. Başrol oyuncuları da az çok tanıyorum. Sonradan bozmaz inşallah. GOT’un son sezonu felaketti çünkü. ( Daha doğrusu 5. sezon sonrası) Bir de George R.R Martin son kitabı ne zaman çıkarıyor?

HBO dan bahsediyoruz. Dizi zaten 8 sezon sürmeyecek 5 sezon sürecek.

Gotun 5. Sezon sonrası berbat değildi (8.sezon hariç) sadece ilk dört sezonki muazzamlığı yakalayamadı.

Fark etmez. Hiç bir televizyon dizisine o bütçeyi vermezler. Anca animasyon yapmaları lazım.

20 adamı ordan oraya koşturmak yada 2 kişiyi 10 dk boyunca konuşturmak daha karlı ejderha uçurmaya kıyasla.

Kitapta olanı yapacaklar. Kitapta da sürekli ejderha savaşları oluyor, entrikalar oluyor, çarpışmalar oluyor, ihanetler oluyor,isyan oluyor, savaşlar oluyor . Sen merak etme bütçeleri yeter.

Yine de eski tadı yoktu. Ben izlerken zevk almamıştım. Bu diziden umutluyum.

1 Beğeni