How I Met Your Father Dizisinden İlk Fragman Paylaşıldı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: How I Met Your Father Fragmanı Yayınlandı – Kayıp Rıhtım

image

How I Met Your Father fragmanı paylaşıldı. How I Met Your Mother’ın spin-off projesi olarak duyurulan yapım gittikçe yaklaşıyor. Yeni macera, 2005’te başlayan ve 2014 yılında sonlanan, toplamda 9 sezon süren CBS dizisi How I Met Your Mother’ın bağımsız bir devamı niteliğini taşıyor. Başrollerinde Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris ve Alyson… (DEVAMI…)

2 Beğeni

HIMYM’ın 9 sezonunu da baştan sonra kaç kez izledim bilmiyorum bile. Hala açar açar izlerim bazen sadece seslerini duyayım diye, o kadar yani.
HIMYM’ı da Friends i de daha iyi oyuncularla daha iyi senaryo ile çeksen de aynı tat tekrar zor… Yakalaşamazlar bile çünkü hep kıyas altında kalırlar.
Ha aynı kadro aynı senaristlerle belki nostalji tadında olur şu anda bizde Leyla ile Mecnun da olduğu gibi…
Onun dışında çok zor ha izlenir eğlenilir ama gölgede kalmaya mahkumdur. En azından ben öyle düşünüyorum :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Beğeni