Ian Rankin Kitapları (Alfa Yayınları)

Yine çok güzel bir macera geliyor bayram sonrası raflarda olur herhalde

3 Beğeni

resim

4 Beğeni

3 Beğeni
3 Beğeni

Bir Ian Rankin kitabı 30 tl olmuş. Harika fiyat :scream:
Bu fiyatlara kim kitap alır ki…

2 Beğeni

584 sayfa için sanki çok değil gibi. Aynı yazarın Ölümcül Hedefler kitabı 448 sayfa ve 28,80 TL

Boyutu da göz önünde bulundurmak gerek. Ben çok buldum. Rankin kitapları sayfa sayısına göre 16-22 bandında idi. Gözle görülür bir artış var.

1 Beğeni

Artmayan bir şey kaldı mı ki. :wink: :wink: :wink:

1 Beğeni

Zaten benim serzenişim de genel :slight_smile:

2 Beğeni

Bu seriyi okuyan bir arkadaş fikir verebilir mi? Karışık okuyabiliyor muyuz?
Serinin ilk kitabının baskısı bitmiş :frowning:

Ben de uzun zamandır takip ediyorum. Aman boşver bulaşma dedikçe Alfa basıyor, o kadar hızlı basıldı ki kitapları iyice merak ettim.

1 Beğeni

Ülkesinde 22 kitap olmuş sanırım.
İlk kitabın baskısı olsa inceden bir girip okumak istedim aslında. (Alfa Yayını olmasının etkisi yok bunda :smiley: )

1 Beğeni

Orasını anladım :slight_smile:

22 mi? Alfa basmasa 2222’de bitermiş ülkemizde çıkması, çok hızlı çıkartıyorlar. Ben de bakıyordum ara ara ama elimde çok okumadığım kitap olunca yeni yazara bulaşmak istemiyordum. Şimdi zaten istesem de olmaz, mutlu oldum :slight_smile:

Valla ben az önce ilk kitabı baskısı olmamasına rağmen Nadir’de çok çok iyi bir fiyata sipariş verdim. Gelsin bir okuyalım bakalım :slight_smile:
Sararsa devam, sarmazsa hediye.

Alfa baskısız bırakmaz yakında tekrar baskı yapar hatırlatırım sana alırsın :grin::grin:

1 Beğeni

Bu iyiliğini hiç unutmam :grimacing: :slight_smile: Umarım @alper yakana yapışır her gün kitap önerir :slight_smile:

2 Beğeni

Ben @alper i engelledim görmüyorum mesajlarını :yum:

Bu ara kitap almıyorum zaten çizgiroman önermesi lazım bol bol :grin:

2 Beğeni

İlk kitap Düğümler ve Haçlar değil mi? Demin baktım Dr ve İdefix’te var.

Bu yazarı okuyanlar, yazarın tarzı hakkında bilgi verebilir mi? Polisiye türünde hangi yazara/yazarlara benziyor tarz olarak? Kurguları sağlam mı? En önemlisi de çeviri ve editörlüğü nasıl kitapların?

1 Beğeni