İçeriğin Peşinde #5: Kral Tekrar Dönüyor | Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

(Halil Oğulcan Karamağara) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/kayip-rihtim/kayip-koseler/icerigin-pesinde-5-kral-tekrar-donuyor-yuzuklerin-efendisi-kralin-donusu/

İçeriğin Peşinde adlı serimizin beşinci bölümüne “Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü” filmini konuk ediyoruz. (DEVAMI…)

(Zeynep) #2

Elinize sağlık , incelemeyi keyifle okudum.Menüdeki yüzük tasarımı gerçekten güzelmiş :heart_eyes:

(Halil Oğulcan Karamağara) #3

Çok teşekkürler. :smiley: Yüzüğün içi şeklinde olması gerçekten çok güzel.

(Erman Günseren) #4

İki kule filminin dvd si çıktığında umutsanatın sitesinden yayınladığı hiç izlemediğim bir film hakkındaki soruya cevap verip çekilişe katılmıştım. 5 kişiye Amelie, 10 kişiye İki kule dvd si verilecekti. Kazandığım nadir çekilişlerden biridir. Hem de İki kule dvd sini kazanmıştım. kaç kez tekrar izlemiştim. Çoğunlukla küçük kardeşim ve yeğenlerimle birlikte. Ah ne güzel günlerdi.

(Halil Oğulcan Karamağara) #5

:smiley: Eski olan her şey daha güzel. Yüzüklerin Efendisi’nin VCD versiyonunu da incelemek isterdim hatta. Aklıma eskiden gazetelerden çıkan VCD filmler geldi. Üzerinde Kanal D falan yazardı. Küçükken VCD Player’ımız vardı ve onları izlerdik. Ayrıca Harry Potter’ı VCD olarak kiralardık. Gerçekten harika günlerdi.