İlla Kan Ağlıyacağız : Avengers 4 filminde orijinal ekipten sadece 2 kişinin hayatta kalabileceğini açıklandı

Kan ağlıyacağımız kesinleşti İnfinty Wardan sonra hayata zaten 10 karekter kalmıştı bunlar

Thor
Captan America
Black Widow
Hulk
İron Man
War Machien
Rocket
Okoye
Shurie
Nebula
Ve Belki
Ant-Man
Wasp
Hawkeye
Valkiry
Kor

Sizce kimler sağ kalacak ve daha önemlisi iki kişi kalırsa eğer nasıl bir MCU olabilir yorumlarınızı bekliyorum

Mümkünse hepsi ölsün, şu çizgi roman filmleri furyası bitsin :stuck_out_tongue:

12 Beğeni

Acımasızsın Mit, çok acımazsın. Ne etti sana bu çizgi roman filmcileri? PG13 filmler sana neler yaptı, nedir bu acımasız yaklaşımın sebebi??

Gel bir çocukluğuna inelim ve çok isteyip de aldıramadığın hangi süper kahraman oyuncağı seni bu acımasız yola saptırdı birlikte öğrenelim. Gel otur şöyle… Dur sana şuradan güzeeel bir Fantastic 4’lü yeniden çevrimi de açayım, muhabbetimize reçel olsun. :grin:

5 Beğeni

Duygularıma tercüman oldun bu sözlerinle.

1 Beğeni

Yav neyi varmış şu çizgi roman filimlerinim .Tamam espirileri cıvık cıvık seneryo yerlerde sürünüyor ama yinede eğlenceli .Hata bazı kaliteli filimlerde çıkıyor ör : Kış Askeri ve Kara Panter (Kara Şovalye üçlemesini yazmıyorum onu buraya yazmak azıvır ayıp olur)

Ayrıca Steven Spielberg ve Lucas bu yılın çizgi roman filimlerini bitireceğini söylemişlerdi.

@CHALLENGE_TV zaten belli değil miydi çoğu karakterin öleceği şu karakterler kalabilir
Antman (kesin hayata kalacak)
Kış Askeri
Falcon
Galaksinin koruyucuları ( aslında bakarsanız bu gurubun yenilmezler ekibinde olduğu pek söylenemez )

Fantastik Dörtlü’nün yeniden çekimi dedin, resmen can evimden vurdun :frowning: İndiğin o çocukluğum bir dolap dolusu, fasikül fasikül çizgi roman koleksiyonunun hatırasına sarılıp ağlıyor şu an.

Alamadığım süper kahraman oyuncağı Örümcek Adam’dı bu arada :smile::smile: Şimdi en büyük boyundan bir tane var, geçmişin acısını çıkarırcasına…

2 Beğeni

Aman ölmesin.:slight_smile: :slight_smile: Şimdi niye diyeceksin. Piyasada DC denen bir firma olduğu sürece MARVEL evreni mümkün mertebe kalsın. Ne zaman DC piyasadan çekilir film yapmayı bırakır ondan sonra ne halleri varsa görsünler. Evet piyasada süper kahraman filmlerinden geçilmiyor, bu konuda bende rahatsızım. Gerçek yaşanmış hikayeler daha çok ilgimi çekiyor.

Sıkı bir çizgi roman okuru olarak bundan 5-6 sene önce bu durumu çok iyi karşılıyordum, gayet de memnundum aslında. Ama son yıllarda sinemayı resmen işgal ettiler ve birkaç istisna haricinde öyle aman aman sevdiğim yapımlar değil hiçbiri. Şimdi ünlü aktörler bile bu furyada yer almak istiyor. Bu rağbet diğer sinema filmlerinin önünü tıkıyor.

2009-2010’da Inception, Inglourious Basterds, Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.), Black Swan, Expendables ve District 9 gibi filmler izlenmiş vizyonda. Böyle yapımlar artsın istiyorum, tek derdim bu :slight_smile: Sinemaya gittiğimde her salonda süper kahraman filmi görmek istemiyorum artık.

6 Beğeni

Bak şimdi ben seninle aynı fikirde değilim Marvel in bir kaç filmi hariç diğer filimleri Dc kalitesinde zaten Marvel ile Dc arasında çok fark görmüyorum .