Ilvermorny Cadılık ve Büyücülük Okulu'nun Binalarını Tanıyalım

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/dusunseli/pottermore/ilvermorny-cadilik-ve-buyuculuk-okulunun-binalarini-taniyalim/

image

Ilvermorny Cadılık ve Büyücülük Okulu‘nun hikayesi Pottermore‘da resmen yayınlandı ve öğrenci bina seçimleri de devreye girdi. Dünden beri birçok kişi binasını belirledi bile. Peki bu binalar neyi temsil ediyor? Nereden geldiler? Pottermore’da verilen kısa bilgileri aktaralım. PUKWUDGIE Bu binaya James Steward tarafından aşırı bağımsız bir büyülü yaratık olan Pukwudgie’nin adı verilmiştir. Pukwudgie binasının bir büyücünün… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Ben de Gryffindor’um ve yaptığım testte Thunderbird çıktım.

normalde rawenclaw um horned sarpend çıktım

Ben normalde Gryffindor’um ama burada Wampus çıktım. Aslında yakın binalar. Bence Gryffindor’lar da savaşçı ruhlu.

Your Result: Wampus

81%

Wampus is one of the four houses at Ilvermorny School of Witchcraft and Wizardry in North America. It was named after the magical creature of the same name. Wampus house is sometimes considered to represent the body of a witch or wizard. It is also said that Wampus favours warriors. Webster Boot, who founded and named the House after his favourite animal. J. K. Rowling stated in a tweet that Jacob Kowalski would have been sorted into Wampus had he been a wizard and attended Ilvermorny.

79%

Thunderbird

46%

Horned Serpent

21%

Pukwudgie

Ben hem Gryffindor hem Wampus hem de Horned Serpent’im.
Gryffindor %71
Wampus %79
Horned Serpent %79

Ben Gryffindor’um ve testte 20% Horned Serpent, 23% Thunderbird, 29% Wampus ve 29% Pukwudgie çıktım.

1 Beğeni

Şu testi yapanlar link atabilir mi acaba?

https://wizardmore.com/ilvermorny-sorting-x/

1 Beğeni