IndieWire Açıkladı: Tüm Zamanların En İyi 40 Fantastik Filmi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/liste/tum-zamanlarin-en-iyi-40-fantastik-filmi/

IndieWire tüm zamanların en iyi fantastik filmlerini açıkladı. Listenin zirvesinde Ingmar Bergman’ın Yedinci Mühür filmi var. (DEVAMI…)

5 Beğeni

Hepsini ya da çoğunu izlemiş olsaydım iyi veya kötü karşılaştırması yapabilirdim ancak şimdilik ve her zaman LOTR forever! diyeceğim. :slight_smile:

3 Beğeni

Üçlemede en sevdiğiniz hangisi

Yüzük Kardeşliği muhtemelen.

2 Beğeni

Şöyle bir baktım da yarısından fazlasını izleyesim gelmedi. Kalanlar da zaten izlediklerim. Güzel bir film bulurum hayalim suya düştü. :frowning:

1 Beğeni

Benimkide son film :blush:

2 Beğeni

İzlediklerim arasında en sevdiklerim
LOTR, Spirited Away, Groundhog Day :woman_mage::mage:‍♂

1 Beğeni

Ben genelde filmleri Türkçe Altyazı sitesinden aratıp incelerim. Spirited Away’i de bu adla aratınca bulamadım ama siz de çok sevdiğinizi söyleyince google üzerinden arattım ve orjinal ismiyle buldum. Şu an YTS üzerinden indiriyorum umarım beğenirim. :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Çok sevindim vesile olmama :metal:t2: Umarım beğenirsiniz :rose: hiç spoiler vermeyim izleyince konuşalım üstüne:)

2 Beğeni

Türkçesi ruhların kaçışı. Bu filmin kefili benim beğenmezsen @Agape beni kurbağaya çevirsin xd

3 Beğeni

Bu kurbağa (prens metaforu?) olayı ne bilmiyorum ama bilmek de istemiyorum galiba :joy: iyi bir şey olmasa gerek :see_no_evil:

2 Beğeni

İlk altı film ne alaka.Kralın Dönüşü nerede.Saçma sapan bir liste.

Güzel liste olmuş, değerlendireceğim mutlaka.

İlk altı filmin kaçını izlediniz? Oz Büyücüsü ve Güzel ve Çirkin benim de çok memnun olduğum seçimler değiller ama filmlerin tür açısından önemini inkar edemem. Diğerlerinden memnunum.