Iron Maiden ve Duman Solo Coverlarım

Merhabalar herkese,

Duman’ın Tövbe parçasının ve Iron Maiden’ın Afraid to Shoot Strangers parçasının sololarını coverladım. Hem sizlerle paylaşmak, hem de desteğinizi rica etmek isterim. Beğeni abonelik veya yorum dilenmiyorum, içinizden gelirse sizler zaten bunları yaparsınız. Asıl istediğim insanlara ulaşmak. Ben iyi bir iş yaptığımı düşünüyorum, umarım siz de beğenirsiniz. Eğer beğenilirse ve bir kitle tutturabilirsem çok daha iyi hazırlanmış videolar paylaşma planlarım var. Ancak takdir edersiniz ki 30-40 kişiye ulaşacak videolar için haftalarca kayıt çekim düzenleme hazırlama gibi şeylerle uğraşmak ancak heves kırar. :slight_smile:

Duman - Tövbe Cover https://www.youtube.com/watch?v=bV2oUOEfXa0

Iron Maiden - Afraid to Shoot Strangers Cover https://www.youtube.com/watch?v=cqr17y1BVMs

7 Beğeni

Iron Maiden’ın en sevdiğim şarkılarından birini gayet iyi coverlamışsınız. Bilemiyorum belki bir-iki yerde ufak hata vardı. Tebrik ederim. YouTube’da beğenip abone oldum. Yeni çalışmalarınız olursa onları da dinlemeyi isterim

Sanırım amfi mikrofonlamıyorsunuz, direkt bilgisayara giriyorsunuz. Eğer kullanmıyorsanız Voxengo’nun Tube Amp Plugin’i ve Boogex kabin simülatörünü denemenizi öneririm. Doğru ayarlarda tonda ciddi fark yaratıyor.

1 Beğeni

Elektro cover gayet lezzetli fakat davulun sesi uzaktan hoş gelmemiş gibi. Edit yaparken gitarı çok mu öne çıkardınız yoksa kayıttan dolayı mı arkada kalmış davul bilemedim. Ama zor ve güzel bir cover olmuş Maiden.