Isaac Asimov Kitapları (İthaki Yayınları)

Buralar tozlanmış yukarı çıksın konu. :grin:

1 Beğeni

Evet gelsin artık imparatorluk serisinin 2.kitabı

Hazırlanıyor. Editör arkadaşın ameliyat olması gerekti, sonra da fuar girdi araya.

8 Beğeni

Editör lazımsa hemen @mit’i alabilirsiniz. Eminim şu anda inanılmaz derecede fazla boş vakti vardır… :stuck_out_tongue:

8 Beğeni

Ulen ben çevirdim zaten, editörlüğünü de mi bana yaptıracaksınız?! :smiley:

27 Beğeni

Çeviri: M. İhsan Tatari

Yayına Hazırlayan: M. İhsan Tatari

Düzelti: M. İhsan Tatari

Matbaa: M. İhsan Tatari

Kapak Tasarımı: M. İhsan Tatari

28 Beğeni

Tanıtım, reklam, satış, dağıtım, tahsilat : M. İhsan Tatari

11 Beğeni

Alican Bey’le biz çeviri yaptığımızda buna benzer çalışıyoruz bu arada.

Kitabın telifini alıp çevirmekten, fuarda teker teker satışına kadar ilgileniyoruz.

14 Beğeni

@irbis imparatorluk 2 ve 3’ün arka arkaya piyasaya çıkma ihtimali var mı? Yoksa 3 için birkaç ay beklememiz gerekecek mi?

En azından 2 ay ara koyarız. Arka arkaya çıkarmayı tercih etmiyoruz.

3 Beğeni

Anladım. Zaten genelde Asimov kitapları 2 ayda bir çıkıyordu hep. Sadece bu son kitapta süre epey uzadığı için acaba böyle bir tasarrufta bulunur musunuz diye merak etmiştim. Cevap için teşekkürler.

Dediğim gibi iyi bir tempoda gidiyorduk ama arkadaşın rahatsızlanması nedeniyle ara vermek durumunda kaldık.

6 Beğeni

merhabalar daha önce asimovun hiç kitabını okumadım,vakıf serisinin 3 kitabından okusam bir sorun olur mu?ayrıca kitap bittiği zaman diğer kitaba devam etmek gerekiyor mu?(tam anlatamamış olabilirim de mesela harry potter da her kitap kendi içinde sonuca bağlanıyor diğer kitaba başlamak tercihe bağlı ya öyle mi?)

Merhaba hocam ithaki yayınları ilk 3 kitabı tekrar baskı yaparak çıkardı vakıf, vakıf ve İmparatorluk, ikinci vakıf diye bunları bu sırayla oku zaten 4.kitap ne zaman çıkarcak tam belli değil, ardından ise toz gibi yıldızlar kitabı var oda vakıf serisi kadar iyi ve yakında sanırsam bir ayı bulmaz devam kitabıda çıkacak. Ahhhhh ithaki insanı kitaptan soğutursun valla.

1 Beğeni

İkinci Vakıf yoktu, iyi oldu siparişi verdim

1 Beğeni

Aman haa her kitapta eksiğimiz olsun vakıfta olmasın sonra bir daha bulmak imkansız gibi. :slight_smile:

1 Beğeni

Complete Robot tam olarak nedir?

Isaac Asimov'un Robot Serisi | Bilimkurgu Kulübü burda çok güzel anlatılmış.

3 Beğeni

Asimov kitaplığında Gods Themselves, Last Question gibi kitaplarını da görecek miyiz? @irbis

1 Beğeni

Yeni kitap geliyor.

14 Beğeni