Isaac Asimov Kitapları (İthaki Yayınları)

Gidilen şehirlerde sahaf gezmek son derece mantıklı. Sahaf olayına yeni yeni alışıyorum
Gördüğüm sahaflar da 30-40 tl falandı robot serisinden her bir kitap, demek ki çok nadir bulunuyor…

1 Beğeni

Nereden baksan yarısı da bende mevcut. :slight_smile: Kendi kitaplığımızda Asimov rafının olması çok güzel bir duygu.

1 Beğeni

Mükemmel (20 karakter)

1 Beğeni

2012-2013 civarında bilimkurgu kitapları bu kadar pahalı değildi. Metis Bilimkurgu’nun birçok kitabını 5-10 liraya topladığımı bilirim. :slight_smile:

Bazılarını fotoğraf için bir araya getirdim. Mesela Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri, Bilimkurgu Klasikleri rafında normalde. :smile:

1 Beğeni

Hadi ya dediğim gibi ben sahaf kültürüne biraz geç girdiğim için hep böyle gördüm :confused:

Ben de geç girdim ama ukitap sayesinde birçok Asimov kitabını çok uygun fiyata aldım. Şimdi her biri ateş pahası.

Ukitap’a üye olmadan kitaplara bakılmıyor mu? Orada illa takas yapmak gerek değil mi? Arama butonu bulamadım da.
Evet görüldükçe ateş pahası olmaya başladı.

Aynen illa üye olmak lazım yoksa fiyat listesi,kitap listesi,arama motoru vs böyle şeyleri kullanamıyorsunuz.Üye olmak içinde davet lazım.

Ne değişik bir siteymiş öyle :smiley:

1 Beğeni

İsterseniz davet atabilirim. :slight_smile:

1 Beğeni

Takas sistemi ile işleyen bir site diye biliyorum o yüzden şuan gerek yok teşekkürler :slight_smile:

Herhangi bir tecrübem yok bu konuda, kitaplarımı sıfır almaya çalışıyorum, güvenilir ve güzel diyorsanız neden olmasın :slight_smile:

Ben de ukitap’a girdim de okuyup geri göndereceğiz sanıyordum komple değiştiriyormuş ya niye söylemediniz?

“Başvuru alımları sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.”
Diyor :roll_eyes:

1 Beğeni

Aynen ya bende kaç aydır üyeyim ancak bir iki defa girdim.Hele benim gibi ikinci elçi biri kullanamıyorsa siz upraşmayın derim:)

O zaman bulaşmıyım :slight_smile:

Ben de U kitap üyesiyim. Her yerde olduğu gibi orada da bir sürü kendini uyanık zanneden, sizin elinizde ki kitabı ucuza kapatmaya çalışan tüccarlar var. Bir de eline bir şekilde baskısı olmayan kitap geçmiş, bu kitap üzerinden komplekslerini tatmin etmeye çalışan zavallılar var. Ama iyi üyeler de var. Son derece iyi durumda olan Güneşin Tanrıları’nı bir üyeden neredeyse bedava sayılacak bir fiyata aldım. Üstelik bu üye kitabın gerçek piyasa fiyatını biliyordu. Sadece dikkatli olmak lazım.

5 Beğeni

Baştaki dediklerinize benzer şeyler forum da çok görünce ben de vaz geçtim. Almak istiyorum ama dediğiniz gibi ucuza bulabilir miyim o kadar şanslı ve dikkatli miyim bilemiyorum :smiley:

Davetiyeyi 1 karne notuyla kaçırmışım, 1 haftaya eğer isteyen olursa davetiye verebilirim. Site ikinci el alış satış konusunda bence iyi. Elimdeki çoğu kitabı site üzerinden rahat rahat satabiliyorum.

Herkese merhaba,
Uzmanlık sorusu soracağım ben Asimov’a hakim olmadığım için. Uygun fiyatlı Güneşin Tanrıları buldum güzel bir kitap mıdır. Tek başına okunabilir mi?

1 Beğeni