Işıkyaratan Serisi, Brent Weeks

(Buyici) #93

Fiyatı yükselecek diye bir hamle ile satın aldım Karanlık Orman ile birlikte, bugün bir baktım ne göreyim daha düşmemiş fiyatlar. :smiley: Ayın 15ine kadar umarım fiyatı çıkar yoksa kendimi kötü hissedeceğim. :frowning:

Kendi adıma bu durumlarda kitapları almayı bekletmiyorum, okumayı bekletiyorum.

Şu an herhalde kitaplar tamamlansın okuyayım diye satın aldığım ama beklettiğim bir çok kitap var.

EKLEME;
Şöyle bir durum da var ben alıyorum ilk kitabı ama yayınevi satmadı diye devamını basmıyor , öyle kızıyorum ki bir sonuç olsun olmasın gidip dava açasım geliyor.

(Mustafa Yıldız) #95

Aslında en mantıklısı o ama insan alternatifi olsun istiyor ve alışveriş çılgınlığına kapılabiliyor.

Ben Kral Katili Güncesi’nden sonra yarım seri almama kararı aldım kendi çapımda ama bu kararı bozmamak için zor tutuyorum kendimi.Bu yazar ne ara bu kadar kitap yazdı oluyorum. Benim için güvenli liman ölmüş ve beğendiğim bir yazarın tüm kitaplarını alabilecek olmak sanırım.

O durum sanırım en sinir bozucusu. Elinde yarım kalmış kitapla kalakalmak.

(M. Ihsan Tatari) #96

Ben bu konuda şanslıyım sanırım. Bir kitabı 2-3 ay okumasam bile tekrar elime alıp kaldığım sayfayı şöyle bir taradığımda her şeyi şıp diye hatırlıyor, sanki hiç bırakmamışım gibi devam edebiliyorum :slight_smile:

(Her şey çok güzel olacak) #97

Keşke 2-3 ayda serinin devam kitapları çıksa ama bazen 1 seneyi aşanlar oluyor.

Sillmarillion kitabina 6 ay ara verdim okumaya geri dondügümde herşeyi hatirliyordum. Mükemel bir yetenek degilmi yahuu. :smile: Tek Wot 4 Kitabindaki Bazi Olaylari Unutum.

(Umut Özak) #99

Çok güzel bir uygulama, tebrik ediyorum sizi. :revolving_hearts:

(Yasin) #100

Müthiş bir uygulama. Alkışlıyorum sizleri. :blush::blush:

(Umut Özak) #101

Hayatımızı altını üstüne getiren kardeşimin sağlık sorunlarından ve okulun yoğunluğundan dolayı ancak yarılayabildim kitabı. Kurgu, yaratılan dünya gayet heyecan verici ve keyifli ancak kitapta diyaloglardan, karakterlerin kendi içsel konuşmalarından çok rahatsızım. Kitap bitince daha detaylı bir yorum yapmayı planlıyorum.

(Hazal Çamur) #102

Aaa çok geçmiş olsun :confused:

(Umut Özak) #103

Teşekkür ederim Hazal ablacım. :expressionless:

(Hiçliğin bekçisi…) #104

Geçmis olsun canım, hayırdır? Var mı yapabileceğimiz bir şey?

(Umut Özak) #105

Özelden yazayım ablacım. :pray:t2:

İyi günler İhsan bey. Kara Prizma’nın devam kitabını da mı siz çevireceksiniz? Ya da çeviriyor musunuz?

Yeni Kitap Haberleri
(M. Ihsan Tatari) #107

Evet, ben çevireceğim. Hayır, şu anda onu çevirmiyorum :slight_smile:

Elimde Pegasus için başka bir epik fantastik var. Onu tamamlayıp Işıkyaratan 2’ye geçeceğim inşallah.

Bu aralar annemin sağlık sorunları nedeniyle hızım çok düştü. O yüzden uzun sürebilir. Şimdiden kusura bakmayın. Pegasus ve İthaki’ye de gösterdikleri anlayış için herkesin huzurunda kocaman teşekkürler.

Çok geçmiş olsun, annenize acil şifalar dileriz. Çalışmalarınızda da başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

(Ayberk Şentürk) #109

Çok geçmiş olsun açil şifalar diliyorum.

Cevap için teşekkür ederim. En kısa sürede bitirmeniz temennileri ile, iyi akşamlar

(Her şey çok güzel olacak) #111

Allah acil şifalar versin.

Meraktan soruyorum, fantastik bir seri için epik tanımlaması nasıl veriliyor?

Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.