İstanbul'un Gizemlerinden Biri Daha Su Yüzüne Çıkıyor: "Vordonisi: Kayıp Ada" Raflarda

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/istanbulun-gizemlerinden-biri-daha-su-yuzune-cikiyor-vordonisi-kayip-ada-raflarda/

İstanbul’un kayıp adalarından birisi, Vordonisi yeniden su üstüne çıkıyor ve dehşet, geri dönüyor! Korku-gerilim romanları sevenlerin mutlaka göz atması gereken “Vordonisi: Kayıp Ada” Martı Yayınları etiketiyle raflarda! (DEVAMI…)

Okudum bitirdim gerçekten çok beğendim bir çırpıda bitiverdi. Attila Şanbay’ın Aynadakiler kitabını da beraber almıştım.En kısa zamanda okumayı planlıyorum. Vordonisi Adası zaten bundan bir kaç yıl önce haberlerde ilgimi çekmişti.Fantastik - Korku olarak okumak çok güzel oldu. Umarım Attila Bey daha çok roman yazar.

Beni çok mutlu eden bir kitaptı. Bu kitapta mutlu şeyler yok ama beni mutlu eden, böylesine iyi bir kitabın yazılmış olması. Bence tanıtım yazısından daha fazla şeylere sahip bir roman korku deyip geçmemek lazım.