İthaki Yayınları Bilimkurgu Serisi

(Erman Akman) #263

37.Kitap geliyor çok güzel karanlık kitap serisini sepette bekletiyorum beraber alırım.Sayın ithaki alıncaya kadar araya bir karanlık kitaplık serisinden 1 kitap daha ekleseniz :grinning: nasıl olur ?

(Bahri Doğukan Şahin) #264

Kapak da görücüye çıktı.

(Serhat) #265

Yine enfes kapak Tam hali ile görseydik şu kapağı @irbis :slight_smile: :slight_smile:

(Beren) #266

Kapaktaki illüstrasyon her zamanki gibi çok güzel :heart:. Zelazny seriye çok yakışıyor umarım diğer kitaplarını da görebiliriz. Kendi adıma Amber serisinden önce bu kitabı okuyabileceğim için de mutluyum :slight_smile:

(Serhat) #267

Evet kapakta geldi. Listemize eklendi.

(Kenan Ulusoy) #269

Linki açtığımda metis yayınlarından çıkan kitabı gösteriyor.Neden acaba?

(Türker ŞİRİN) #270

İlk attığımda link normaldi.Sonradan bir değişiklik yapmışlar anlaşılan.

(Bahri Doğukan Şahin) #272

50.kitap hakkında 2 tahminim var şimdilik. (Ama büyük ihtimalle yanılacağım.)

1.Dangerous Visions
2.The Complete Robot

Muhtemelen seneye temmuz-ağustos gibi ancak yayımlanır. Daha çok var.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #273

Kitapların konuları ne hakkında acaba kısa belirtebilir misiniz ?

(Bahri Doğukan Şahin) #274

The Complete Robot, Asimov’un robot öykülerinin bir araya toplanmış hali.

Dangerous Visions da yine kolektif bir öykü antolojisi. Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri gibi.

Çok büyük bir eser olacağı söylendiği için aklıma derlemelerden başka bir şey gelmiyor benim.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #275
  1. Olmasa da çevrilirse güzel olur o zaman :+1:t6:

(Mustafa Yıldız) #276

Zaten Ben, Robot seride yayımlandı. The Complete Robot’un Asimov Kitaplığında Robot serisinin ilki olarak yayımlanması daha doğru geliyor.

(Arda) #277

Gelecek kitap frederik pohl’den bir şeyler olsa keşke

Bu Ölümsüz, ayın 10’unda çıkıyor olarak gözüküyordu ama ilknokta dün kargoya vermiş bugün elime ulaştı. Hiç beklemiyordum, süpriz oldu :smile:

(Emre Aygün) #279

Şu sıralar matbaa sıramız kabarık değil ve hacmen küçük ve az çeşitlilikte kitap bastığımız için 1-2 gün erken hazır olmuştur. Oradaki tarih matbaadan çıkış tarihinden ziyade tüm kitapçılara dağıtılma tarihi aslında. Haliyle bizim depomuza daha erken giriyor kitaplar. İlknokta da bizim olduğu için önsiparişleri erken çıkarmışlardır.

(Haluk Kapucuoğlu) #280

Merhaba. Seride Vernor Vinge kitabı görecek miyiz?

Teşekkürler Emre Bey & İthaki & Kayıp Rıhtım ! :smile: