Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

Kapak da görücüye çıktı.

11 Beğeni

Yine enfes kapak Tam hali ile görseydik şu kapağı @irbis :slight_smile: :slight_smile:

2 Beğeni

Kapaktaki illüstrasyon her zamanki gibi çok güzel :heart:. Zelazny seriye çok yakışıyor umarım diğer kitaplarını da görebiliriz. Kendi adıma Amber serisinden önce bu kitabı okuyabileceğim için de mutluyum :slight_smile:

3 Beğeni

Evet kapakta geldi. Listemize eklendi.

1 Beğeni
2 Beğeni

Linki açtığımda metis yayınlarından çıkan kitabı gösteriyor.Neden acaba?

1 Beğeni
1 Beğeni

İlk attığımda link normaldi.Sonradan bir değişiklik yapmışlar anlaşılan.

1 Beğeni

50.kitap hakkında 2 tahminim var şimdilik. (Ama büyük ihtimalle yanılacağım.)

1.Dangerous Visions
2.The Complete Robot

Muhtemelen seneye temmuz-ağustos gibi ancak yayımlanır. Daha çok var.

1 Beğeni

Kitapların konuları ne hakkında acaba kısa belirtebilir misiniz ?

1 Beğeni

The Complete Robot, Asimov’un robot öykülerinin bir araya toplanmış hali.

Dangerous Visions da yine kolektif bir öykü antolojisi. Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri gibi.

Çok büyük bir eser olacağı söylendiği için aklıma derlemelerden başka bir şey gelmiyor benim.

3 Beğeni
  1. Olmasa da çevrilirse güzel olur o zaman :+1:t6:
1 Beğeni

Zaten Ben, Robot seride yayımlandı. The Complete Robot’un Asimov Kitaplığında Robot serisinin ilki olarak yayımlanması daha doğru geliyor.

3 Beğeni

Gelecek kitap frederik pohl’den bir şeyler olsa keşke

1 Beğeni

Bu Ölümsüz, ayın 10’unda çıkıyor olarak gözüküyordu ama ilknokta dün kargoya vermiş bugün elime ulaştı. Hiç beklemiyordum, süpriz oldu :smile:

2 Beğeni

Şu sıralar matbaa sıramız kabarık değil ve hacmen küçük ve az çeşitlilikte kitap bastığımız için 1-2 gün erken hazır olmuştur. Oradaki tarih matbaadan çıkış tarihinden ziyade tüm kitapçılara dağıtılma tarihi aslında. Haliyle bizim depomuza daha erken giriyor kitaplar. İlknokta da bizim olduğu için önsiparişleri erken çıkarmışlardır.

5 Beğeni

Merhaba. Seride Vernor Vinge kitabı görecek miyiz?

1 Beğeni

Teşekkürler Emre Bey & İthaki & Kayıp Rıhtım ! :smile:

12 Beğeni

Artık bir Bilimkurgu Klasikleri’ne yeni bir kitap zamanı geldi @irbis. (Karanlık Kitaplık serisi kitaplarından sonra :slight_smile: )

2 Beğeni

El insaf, daha beş gün önce çıktı son kitap.

4 Beğeni