İthaki Yayınları Bilimkurgu Serisi

(kimyager_ferhat gürdoğan) #345

Biz bırakalım artık kardeş. Gidelim buralardan :joy: @fortknoxt

Kadınlar Ülkesi’nin konusu güzelmiş. Kapağını merak ediyorum :face_with_monocle:

(Turgay) #347

Gerçekten mükemmel bir seri. Hepsi birbirinden güzel kitapları okumak büyük bir zevk veriyor. Umut ediyorum gelecek kitaplar da aynı güzellikte olur.

(fatih çetin) #348

Eksikler var sanırım.

(Turgay) #349

Dune serisini Kabalcı yayınlarından okumuştum.O yüzden yeni baskılarını almadım.:blush:

(Hüseyin gök) #350

Ne kadar hocam fiyat😂

(Turgay) #351

Şimdi ve ileri de satmayı düşünmüyorum.:wink:

(Hüseyin gök) #352

Yok alışkanlık oldu bende böyle seriler görününce ilk sorum bu oluyor. Bende bilimkurgu severim ama böyle seri olarak toplamayı hiç başaramadım :joy:

(Turgay) #353

Ben bilimkurgu okumaya bu seriyle başladım.Baktım bilimkurgu baya sarıyor. Dune serisini kabalcı baskısını alarak okudum. Bilimkurgunun bilimkurgunun yeri artık ayrı bir yerde benim için.Artık seri nereye kadar giderse alıp okuyacağız.:grin:

(Turgay) #354

Önsiparişe açılmış

(Ahmet Boyraz) #355

Fiyatı çok uygun. Hemen alınır. :smiley:

(Ahyed) #357

Yalnız kapak çok güzel olmuş

(Serhat) #358

Yeni kitap linkleri

Kadınlar Ülkesi (İlknokta)

Kadınlar Ülkesi (Babil)

Kadınlar Ülkesi (Eganba)

(Kaan Aşkın) #359

"Bizim Ülkemiz: Kadınlar Ülkesi’nden Sonra"yı da eklerler mi diziye acaba? Güzel olurdu. @irbis bey, elleriniz dert görmesin.

(galeme) #360

Eh kapağından dolayı alamayacağım bir kitap daha. Evde sorun çıksın istemiyorum. Zaten daha bir sürü var almadığım.

(Serhat) #361

Yayın hakları başka yayınevinde diye biliyorum.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #362

Koşun koşunnn sonunda :sob::sob::sob::pray:t6::pray:t6::pray:t6:

(Ahyed) #363

Uzun süredir beklenen :heart::heart:

(Ahyed) #364

Baskıya bak ya ışıklı mışıklı çok güzel duruyor

(Serhat) #365

Allah tutmayın beniiiii. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: