İthaki Yayınları Bilimkurgu Serisi

(Hüseyin gök) #488

Zaten baskıda olan bir kitabın BK’ye ekleneçeğini sanmam.

Tabi baskının bitmesini bekleyebilirler ona diyecek bir sözüm yok ama en nihayetinde eklerler bence Fahrenhait 451 gibi.

(Emre ) #490

Fotoğrafın üstündeki siyah rengi kullandığım bir programla temizleyebiliyorum ve şuan bütün kitaplar gözüküyor. Fakat etik gereği paylaşmayacağım.

(Serhat) #491

Şimdi herkes özel mesaja boğar seni. :joy::joy: Geçmiş olsun. :joy::joy:

(Emre ) #492

İlk @fortknoxt mesaj attı hatta :d

(Serhat) #493

Ama ben dedim size fırtına öncesi sessizlik diye

(Hüseyin gök) #494

Jpg. Dosyasında böyle bir şey yapman imkansız benim bildigim tabi orjinal dosya sende değilse.

Heyecanlandırdı :star_struck:

(Emre Aygün) #496

Dune listede yok.
%95 dememin sebebi bu, çeviriden geldiğinde buradaki bir kitabın yerine geçecek Dune.

Biraz bilimkurgu konuşalım, ferahlayalım istedim. Sıkıntı değil. İlk kitabı da açıklayacaktım ama az daha bekleyelim dedi Alican.

Listede şu anda satışta olan tek bir kitap var. :slight_smile:

O zaman en çok konuşmanın döndüğü 44. kitabı paylaşmak ister misiniz? Bu inceliğinizin karşılığı olsun.

Öte yandan, bunlara ek olarak yaklaşık 10 kitaplık bir de modern bilimkurgu kitabı listesi çıkardık. Ayda 2 bilimkurgu gelecek gibi düşünün sene boyunca.

(Serhat) #497

Coştur bizi. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Gerçekten 2019 yılı bomba olacak.

(Can) #498

Png olsaydı olurdu ama jpeg pek mümkün değil. Özellikle de önce üstünü karalayıp sonra ss alırsa Zeus gelse çözemez.

(Emre ) #499

Cevap veriyorum kalın ve renkli yazmışsınız onu, sağolun:

AeroKnight - 2023

(Emre Aygün) #500

Unutturmayın, 43 çıktığında size bir tane hediye edeceğim. :robot:

(Yasin) #501

Modern bilimkurgu kitapları devam eden seriler ve yeni bir seriden mi olacak yoksa tekil kitaplar mı?

(Emre Aygün) #502

Sorunuzun üç kısmına da evet.

(Yasin) #503

Çok güzel. :blush: O halde Robert Charles Wilson’dan tekil bir kitap gelir mi?

(Hüseyin gök) #504

unnamed Bu kitapmı çıkacakmış 44cü olarak

(Ayberk Şentürk) #505

2019 yılında Asimov kitaplığının durumu nasıl olur acaba?

(Hüseyin gök) #506

Bende biraz uğraştım şu sonuç çıktı :joy::joy:Google filan okadar uğraştım ama boş. images%20(21)

(fatih çetin) #507

Serhat Abi, amacım sıkıştırmak değil. Bugüne kadar forumda soru sorup kimseyi darlamadım. Amacım belki bilenlere hediye eder Emre Bey diye yazmıştım. Kusur ettiysek affola.