Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

Hocam o şakaydı ya (:

6 Beğeni

İnandım niye inanmayayım yalan söylemek için çok saçma bir şeydi şaka olduğunu da düşünmedim ben komik gelmedi çünkü o yüzden ve yapılabileceğini düşünüyorum ben imkansız değil ama aşırı derecede zor olmalı. Çünkü çok daha zor şeylerin yapılabildiğini gördüm çünkü internette her şey iz bırakır. :slight_smile:

2 Beğeni

Haklısın tabi durduk yere şüphelenmek için neden yoktu ortada. Ben de @AeroKnight-sama i forumda biraz tanımasam acaba doğru mu? derdim :slight_smile:

4 Beğeni

Buraları böyle hareketli görmek ne güzel ya uzun zamandır sessizdi. 44 için aklıma o kadar kısa bir tek Zamyatin’in Biz’i geliyor.
2019 bilimkurgu için çok iyi geçecek anladığım kadarıyla klasik/modern 20 kitap İthaki’den geliyor. Ve bunların en az 6 tanesi Türkçeye yeni çevrilecekmiş. Çok heyecanlı :):blush:

1 Beğeni

Dönüş serisinin 3. kitabı.

En az 2.

Göreceksiniz.

Klasiklere gireceklerin 6’sı yeni olacak. Modernlerin hepsi yeni. Daha önce basılmış olan yok.

16 Beğeni

Yeni Kitap.

41

27 Beğeni

Umarım gerçekleşir.Muhteşem haber.

2 Beğeni

Eğer yine tek baskı olacak ise uyanıklar 5-10 tane alır. Hızlı olmak şart. (Neyseki var :pray:t6: :smile:) Çok merak ediyorum o telifi verilmeyen öyküleri. Amaç kimse okumasın sadece bizim biz okuyalım. :joy::joy::joy:

5 Beğeni

Bence bu sefer önlem olarak en az 3-5 bin tane basarlar. Bir kere sütten ağızları yandı.

3 Beğeni

44 mü oldu bk klasikleri?

1 Beğeni

1000 baskılık adedi de İthaki belirlememiş yalnız :slight_smile:

1 Beğeni
  1. çıkacak. (20 karakter)
2 Beğeni

Bende sadece 5 kitap var :sweat_smile::sweat_smile:

2 Beğeni

O zaman (20 garakter)

2 Beğeni

Yanlış bilgi, arkadaşlar. Yaymayın.

10 Beğeni

Arkadaşlar daha önce haber verdiğim kitap bilgisi yanlış. Eğer yeni kitaplar ile ilgili yada baskısı bulunmayan kitaplar ile bilgiyi bizzat Emre Bey (@irbis) tarafından bilgi verilerek paylaşılacaktı. Şuan için kitap baskısı yok.

3 Beğeni
16 Beğeni
7 Beğeni

Bir kitabın ciltli veya ciltsiz olması arasında, çoğu zaman sayfa sayısı açısından fark oluyor. Bunun nedeni nedir acaba?

1 Beğeni

Genelde ciltli kitapların boyutu daha büyüktür, yazı fontu da ciltsize oranla daha küçüktür.

2 Beğeni