İthaki Yayınları Bilimkurgu Serisi

(Serhat) #508

Kusurluk bir durum yok @fatihcetin kardeş. Emre Bey’i sürekli bu konu için sıkıştırıyorlar (İthaki Soru Hattı’nda). :blush::blush:

Bir soruyu 700 kişi farklı farklı sorunca ve cevap her zaman aynı olunca. Ben sizin için dedim.
Bu konuda tam yetki @irbis’te. Bir gün bakmışız ki sorularımıza cevap bulamaz olmuşuz. :joy::joy:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #509

Yıkılmış buralar. Bütçemi genişletmem lazım. :scream::scream::scream:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #510

Harf alabilirmiyim.:joy:

(m) #512

Bu kadar yeni mesajı görünce kesin dedim yeni kitap :scream: Haberi gelmiş ama güzel haber :+1:

(Ahmet Boyraz) #513
  1. Kitap hakkında kimse bir şey demiyor. Üstü çizilmiş ama taşkınlıklar kitabı ele vermesin. :smiley: :smiley:

(Ayberk Şentürk) #514

Arthur C. Clarke’ın daha önce dilimizde yayınlanmamış eserlerini de görecek miyiz önümüzdeki yıllarda?

(Emre ) #515

Arkadaşlar bu hanginiz ve 40 yılın başı bir DH Konu Dışı topicine uğrayayım dedim, şuan karşıma bu çıktı. Yeni paylaşılmış, fazla uzaklaşmış olamazsın. Beni cevapla.

(Can) #516

Ben değilim ama yaklaşık bir 45 dakika yerli yabancı kaynakları inceledim nasıl yapılmış olabileceği ile ilgili. Çünkü png olsa layerlardan filan neyse de jpeg hemde orijinali yokken… Hayatımda ilk defa duyuyorum olabileceğini.

(M. Ihsan Tatari) #517

Bence hiç hoş bir davranış olmamış bu.

(Emre ) #518

Reddit’e felan da düşerse şaşırmak gerekiyor o zaman artık.

(Hüseyin gök) #519

Ben bir kaç defa esprisine burada slze yazdım sakın kimse aklından beni geçirmesin ama çüşşş denemek de elde değil. Kardeşim buradan sabrınızı biraz da olsun hafiflletsin diye küçük bir paylaşım yapmış İrbis sohbetlere dayarak biraz gırgırına, niye alıp başka platforma taşırsın ki. Kimsenin hoş karşılamayacağı bir hareket olmuş.

(Mustafa Erdem) #520

@irbis yaş tahtaya basmamış zaten. jpg olarak paylaşmış, imkansız altta yazanı açığa çıkarmak.

(Arda) #521

Öyle bi görsel ki siyahların silinebileceği ihtimali bile heyecanlandırmıştı beni. Ki silinemiyor. En azından birinin üstü çizilmeyebilirdi ya.

(Can) #522

Arada geçen muhabbeti okumamışsınız sanırım veya anlamamışsınız. Bir şekilde silmeyi başarmış ki ben kendi adıma takdir ettim.

(Mustafa Erdem) #524

Jpg formatında bunu kim başardiysa tanışıp imzasını almak isterim.

(Can) #525

Bundan bahsediyorum.

(Mustafa Erdem) #526

Gerçekten inandın mı yazılana?

(Emre ) #527

Hocam o şakaydı ya (:

(Can) #528

İnandım niye inanmayayım yalan söylemek için çok saçma bir şeydi şaka olduğunu da düşünmedim ben komik gelmedi çünkü o yüzden ve yapılabileceğini düşünüyorum ben imkansız değil ama aşırı derecede zor olmalı. Çünkü çok daha zor şeylerin yapılabildiğini gördüm çünkü internette her şey iz bırakır. :slight_smile:

(Mustafa Erdem) #529

Haklısın tabi durduk yere şüphelenmek için neden yoktu ortada. Ben de @AeroKnight i forumda biraz tanımasam acaba doğru mu? derdim :slight_smile: