Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

Gene Wolfe ne zamandan beri kadın?

6 Beğeni

Alice B. Sheldon ya da Pat Cadigan olabilir mi ki acaba? :roll_eyes:
Çok severim böyle heyecanlı yarışmaları :rofl:

3 Beğeni

Maşallah diyelim :sweat_smile:

image

3 Beğeni

Zaten olabilir demişim? Kadın olduktan sonra… Tamam, bilmiyordum vurmayın lütfen ahahaha.

4 Beğeni

Octavia E. Butler için Alican Saygı Ortanca Twitter’da “değil” dedi. Bir an için ben de o olur diye düşünmüştüm.

1 Beğeni

Gene Wolfe bayağı göbekli tomtik bir amca ya :d

1 Beğeni

Evet @Firtinakiran sayesinde 33 ve 34. kitapları öğrenmiş olduk. Sizler adına teşekkür ediyorum. :slight_smile:
İki aylık kaynak öğrendik. Artık haziran ayına kadar soru sorulmaz ne çıkacak diye. Çünkü ayda bir kitap çıkıyor.

10 Beğeni

Yav! ne ýuzyıllin bilimkurgu oykusuymüs eksik olunca ne oluyorki yani

3 Beğeni

Şöyle düşün 12 kişilik porselen yemek takımında bir tabağın kırıldığını düşün takım bozulur ya, buda öyle birşey. Seri hep eksik kalacak. Neyseki bende o şanslı kişilerdenim elimde mevcut. Seriye eksiksiz devam.

4 Beğeni

Bende İzmir’deki arkadaşa D&R’den aldırdım.Bazı kitablevlerinde hala olabilir.Varsa büyük şehirde arkadaşlarınız baktırın derim.Ben öyle aldırdım :smiley:

2 Beğeni

Sitede stokta olmayıp mağazalarında olduğunu çok gördüm.Sen yinede bakıver bulursun belki.

1 Beğeni

@delete ben alalı 16 gün falan oluyor.Diğer sitelerde stok bitmişti.Bende D&R’ın sitesinden almıştım.Bir hafta sonra iptal oldu.Sonrasında İzmir’deki arkadaşın ofisi yakın diye D&R Karşıyaka şubesini aradım bizde yok ama Point, forum Bornova ve bir kaç şubemizde daha var dediler.Hatta isterseniz Karşıyaka şubemizde getirtebiliriz dedi.Arkadaşın evi pointte yakındı ordan aldırdım akşamına hemen.O zaman çoğu şubede vardı.Tavsiyem İstanbul’daki bir D&R şubesini arayıp sormanız hangi şubede varsa zaten yardımcı oluyorlar.

1 Beğeni

İnşallah bulabilirsiniz :pray:t6::+1:t6:

3 Beğeni

Sanırîm sizi anlıyorum şu fanrastik kitapları bir bitirebilsem bilimkurgu klasiklerinede tamalıyacağım ,yada hıç tamamlayamcağım (yuźyilin öyküleri yuzunden)

2 Beğeni

Ben istanbul emaar’da bulunan dnr ye sordum anadolu yakasında kalmadı dediler belki bir tane vialand’da olabilirmiş ama telefonu açmadılar.Bulabilirseniz almak isterim yinede.

2 Beğeni

Hocam ben suadiyeyi sordurdum oradada yokmuş.Bence ümidi keselim.

2 Beğeni

İstanbul’da kitabın gözüktüğü bütün DR’lara bizzat kendim gittim. Hepsi ya satılmıştı ya da başka yere siparişti. İzmir, Sivas, Erzurum gibi şehirlerde de 1’er adet kalmıştı, aradığımda onların da şehir dışına sipariş olarak hazırlandığı söylendi. İstanbul Vialand ve Suadiye’de hala gözükmesinin nedeni ise iş bilmez elemanlarının stoktan düşmeyi unutmaları. Gittim bizzat hepsine yani.

Ayrıca Tüm Remzi kitabevlerine tüm Nezih kitabevlerine, tüm Kırmızı Kedi kitabevlerine de gittim, yoktu. Şu saatten sonra İstanbul’da ancak sahaflarda bulabilirsiniz sanırım. Tabii kimse fazla fiyat vermek istemez.

1 Beğeni

“Uzaktan Kumandalı Kız” Tiptree Jr.'ın hangi eseri ola ki? Özgün ismi nedir, bilen var mı?

Moorcock’ınki şu olsa gerek, yeniden çevrildi sanırım:

1 Beğeni

Frankenstain’ı okuyan var mı? İş Bankası çevirisini mi önerirsiniz yoksa İthaki mi? Arasında ne gibi farklar var?

1 Beğeni

Arkadaş ne yüzyılın bilim kurgu öyküleriymiş ya.
Olmayan değere biner diyolar ya. almaya niyeti bile olmayan insanlar baskısı gelmeyince bik bik etmeye başladı. Şu telif sorunu halledilse de kurtulsak

2 Beğeni