Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

Şudur efendim: The Girl Who Was Plugged In

Moorcock için, doğrudur. İşte O Adam’ı İthaki yeni bir çeviriyle basacak.

4 Beğeni

Lakin goodreads’te bu eserin 35 sayfa olduğu yazıyor. Acaba başka öyküler de mi ekleyecek İthaki? kafamda deli sorular.

1 Beğeni

“Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri” için bir not olsun. İzmir kitap fuarında stand görevlilerinden bir arkadaş baskısının biner biner yapılabileceğini, bu şekilde sorunun aşılabileceğini öğrendiklerini söyledi. Ancak öyle bir şey olsaydı, forumdaki firma yetkilisi bu kadar soruya karşın, okurlarını karaborsacılara daha fazla yem etmemek adına en azından küçük bir açıklama yapardı diye düşünüyorum. Edindiğim bilgiyi paylaşayım dedim.

1 Beğeni

Ben ithaki’den “Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri” kitabının yeni baskısının “bu sene sonuna kadar” yapılmayacağı şeklinde bir cevap aldım. Önümüzdeki sene başında belki tekrar basılabilir diye umuyorum.

1 Beğeni

Ben de çok acayip şeyler duydum.

Kitap yaklaşık seksen sayfa oldu bizde. Nihayetinde bir novella.

2 Beğeni

Elinde varsa ve senin için önemsizse bulamayan birine verebilirsin mesela. :slight_smile: Elbette bilimkurgu seven her okur için fazlasıyla önemli bir kitap. Gerek yazar kadrosu, gerek öykülerin kalitesi, gerekse de Bilimkurgu Klasikleri dizisi içinde yer alması kitabın değerini arttırıyor. Tek baskıda kalmaz umarım, zira birçok kişinin serisi eksik kalacak bu şekilde.

3 Beğeni

Seriye tam gaz devam.

8 Beğeni

Yeni kitaplar ne zaman gelecek acaba?
Dört gözle bekliyorum

2 Beğeni

Nadir Kitap’ta ve Gittigidiyor’da kitabı satan sahafların hemen hepsi Ankara’da zaten. İstanbul sahaflarından daha uyanık çıktılar, hepsini toplamışlar.

Şu görüntüler beni çok üzüyor ama. Gerçek bilimkurgu okurlarının kitaba uzaktan bakması hoş olmadı. Hadi ben buldum da bulamayanlar açısından da bakmak zorundayım olaya.

Bu kaçıncı temennim bilmiyorum ama umarım yeniden basılır, herkes ulaşır.

6 Beğeni

Nasılda rengarenk duruyorlar :heart_eyes::grin::sunglasses:

38 Beğeni

Gözüm sadece Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öykülerini görebildi fotoğrafta :smiley: Şanslısınız.

5 Beğeni

İnternetten bulamamıştım arkadaşa d&r mağazasından aldırmıştım :smiley:

1 Beğeni
  1. Kitap Uzaktan Kumandalı Kız .
2 Beğeni

Özel mesajla adresinizi gönderirseniz, size bir adet Tiptree hediyemiz olacak. :slight_smile:

5 Beğeni

Hemen gönderiyorum. Çok mutlu oldum, çok teşekkür ederim :hugs::hugs::hugs:

2 Beğeni

Daha önce belli olan 33. kitabımız olan Uzaktan Kumandalı Kız kitabının kapağı yüklendi.

3 Beğeni

1 Beğeni

Yeni kitap açıklanmış ön siparişe açılmış İlknokta sitesinde :grin:

image

6 Beğeni

Serinin 34. kitabı İşte İnsan olacaktı değişti mi acaba?

2 Beğeni

Demek ki Yayınevi değişikliğe gitmiş. Bir sonraki kitap olabilir İşte İnsan

1 Beğeni