İthaki Yayınları Bilimkurgu Serisi

(Serhat) #158

Demek ki Yayınevi değişikliğe gitmiş. Bir sonraki kitap olabilir İşte İnsan

(umityaman) #159

Aynen bakıp göreceğiz.

(Serhat) #160

33 ve 34. Kitaplar Ön sipariş linkleri.
Böylelikle İthaki 5 gün arayla iki kitabı bizler ile buluşturarak, bence bizleri bayağı bir memnun etti. İnşaalah bir sonraki kitabı uzun süre beklemeyiz (2 Ay gibi)

Uzaktan Kumandalı Kız Ön Sipariş

Yakma Zevki Ön Sipariş

(Hazal Çamur) #162

BK Klasikleri’ne girer mi bilmiyorum ama şöyle bir haberim var,

(Emre Aygün) #163

Bilimkurgu Klasikleri kapsamında olacak.

(Serhat) #164

18081321

Seriye en uygun kapak üstteki olur sanki. Biraz üzerinde oynamayla tabi ki. diğer kapaklar çok kötü.

318011 28511925

(kimyager _ferhat gürdoğan) #165

İlk kapak sade,güzel klasiklerin ruhuna yakışır.:eyes::eyes: bekliyoruz merakla :smiley:

(Ozancan Demirışık) #166

Bilimkurgu Klasikleri’nde orijinal kapaklar nadiren kullanılıyor. İthaki’nin tasarlayacağı kapağı çok daha iyi olur muhtemelen :slight_smile:

(İsmail Şahin) #167

“Yakma Zevki” ile Metis’in 33 kitaplık bilimkurgu serisini geçmiş oluyoruz.Asın bayrakları :slight_smile:

(Serhat) #168

Tabiki de ona lafımız yok. Bizimkisi bir fikir beyan etmek. :slight_smile: Ayrıca kitabın baskısına sahip olan ülke sayısı 1-2 ülke. Bizde bu kitabı okuyabileceğimiz için çok şanslıyız. Bize böyle haberler ile gel İthaki ve @irbis. Seviliyorsunuz.

(Serhat) #169

33 mü. İthaki gözünü zirveye dikmiş. Bu gazla 70 rahat olacak gibi. Zaten o sayıyı da geçmek çok zor olur. O zaman bundan sonra 2. perde başlıyorrrrr… :slight_smile:

(İsmail Şahin) #170

Fransızca bir sitenin bir bölümünde 1951’den 1997’e kadar yayınlanan bir bilimkurgu serisi yer almakta. Bazıları tekrar basım olsa da 2001 adet kitap çıkmış. Bu kitapların hepsinin epub versiyonlarını buldum. Kitaplar Fransızca ama kapaklarına bakmak bile iyi geliyor.

Bilimkurgu Klasiklerinin işte böyle uzun ömürlü olmasını diliyorum.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #171

Yakma Zevki idefixte %52 indirimde gece 12 ye kadar kargo ücretsiz

(Serhat) #172

Kaçırmadan aldık kitabı. Teşekkürler @frht45

Baskı yılı 2012 mi? Önceki baskı değildir umarım gelecek olan…
İlk baskı yılı yazıyormuş. Tamamdır. Teşekkürler bu arada :slight_smile:

Bende kaptım hazır kargoda bedava iken. Çok teşekkürler haber verdiğin için.

(Arda) #175

%52 görünce bende verdim

(kimyager _ferhat gürdoğan) #176

@Leingrad @patriotic @fortknoxt rica ederim Güzel fırsatı kaçırmayalım istedim :+1:t6: :smiley:

(İsmail Şahin) #177

Genelde her ayın 6-7 si gibi toplu sipariş verdiğim için bu indirimi kaçırmış oluyorum.

(Kenan Ulusoy) #178

Zaten kargo ücretsizmiş.Bugün bunu sipariş verin geçin.Daha sonra yine sipariş verirsiniz.