İthaki Yayınları Karanlık Kitaplık Serisi

(Emre Aygün) #308

Buna 3 piksellik bir ekran görüntüsünden mi karar verdiniz?

Kitabın kapağı bildiğimiz tek renkli karanlık kitaplar serisinin kapakları temasında gözüküyor. Bu seriye eklenecek muhtemelen.

Yaa bu seri BK kadar tutmadı…üzücü!!

MK (İthaki Modern) de pek sevilmedi.

(fatih çetin) #311

Bence satışları iyidir. Çoğu sitede bazen tükendi olarak görüyorum. MK ne bu arada?

Modern Klasik demek istemiş @Muhammed_Deger ama İthakinin serisinin adı Modern Seri

Tam adıyla İthaki Modern

(Erdem Atik) #313

Operadaki Hayalet kitabını Karanlık Kitaplık serisine eklemeyi düşünüyor musunuz? @irbis

(Serhat) #315

(galeme) #316

Haydaa kapağın muhteşemliğine bakın. Ama çok kalın olduğu için okumaya sabrım yetmez muhtemelen.

Joe Hill kendini okutuyor…

Bunu dedim de, zaten altı üstü 1 kitabını okudum :grinning:

(fatih çetin) #318

Aynı yazardan İtfaiyeci kitabına başlamıştım takas yapmadan önce. Hatta arkadaş bu forumdan biriydi. Yazar iyi güzel yazmış da baş karakter kadın beni çileden çıkardı. Kocam da kocam diyince bende kayış koptu. 250. sayfada bıraktım.

Eğer bu kitapta böyleyse hiç almayayım. İngilizcesini veya daha önce Türkçe olarak çıktıysa ve okuyan biri varsa konu hakkında bilgilendirme yaparsa güzel olur.

(Yasin) #319

Ben de tam tersine bu tarz kitaplar ne kadar uzunsa o kadar çok zevk alıyorum. İtfaiyeci de çok güzeldi. Kusurları yok değildi ama Joe Hill iyi bir yazar. Hikaye anlatmasını biliyor. Tıpkı babası gibi.

(Hüseyin gök) #321

Filmi geliyor.

(Emre Aygün) #322

Kitabı tahmin edebilecek kimseleri bekliyoruz o zaman.

(Hüseyin gök) #323

Çizim o kadar karışık ve belirsiz.Biraz daha anlaşılır olsa tahmin yürütebilirdik:(

(Emre ) #324

Dizisi geliyor yazmışlar?

(Her şey çok güzel olacak) #325

Fragmanını paylaşmıştım 1 hafta önce dizi olarak geliyor.

(Hüseyin gök) #326

Bulalım hadi:) evirdim cevirdim bişey çıkmadı.

Üstteki resim helikopterin sağ önünün kısmen görüntüsü, alttaki resim de helikopter içinde paraşütle atlayacak birinin üstten görüntüsü

Çok güzel uydururum :rofl: