Karanlık Kitaplık Serisi (İthaki Yayınları)

Eğer kitap The Hellbound Heart olursa ilk tahminden dolayı kitap hediyem @Ljubomir arkadaşıma gidecek.

Mesajın sonundaki ateş ve kalp simgeleri dikkat çekiyor.Filmi de olması sebebiyle ben de tahminimi The Hellbound Heart’ten yana kullanıyorum :thinking:

1 Beğeni

Darkness filan mı acaba ya? :thinking:

Hellbound Heart yazınca neden dokudünya çıkıyor? :thinking:

Teşekkür ederim. Hellbound Heart’ta çıkmayabilir tabi. Ben sadece basacağız dedikleri için tahminde bulundum.

1 Beğeni

Hellbound ihtimali çok yüksek. Ardından Imajica da görürüz belki inanılmaz olur.

1 Beğeni

Hamdi AKÇAY birkaç gün önce bunu paylaştı. Karanlık kitap serisine ait büyük ihtimalle.

3 Beğeni

Modern seri Yol kitabından cümleler ve film uyarlamasına benzer sahne, kapak için bu çizimi düşünmüşler muhtemelen

9 Beğeni

Kapak mı değişecek yoksa kitap çıkmadan önce düşünülen alternatif kapak mıydı :confused:

Kişisel bir çizim, arkadaşlar. Hamdi Bey kişisel projelerini de bol bol paylaşır instagramından.

9 Beğeni

Bu seride kitapların içinden ayraç çıkıyor mu? Amazon’dan gelen 2 siparişimde de çıkmadı da, bende mi öyle sadece acaba

Dizinin kitapları için özel ayraç yok…

Teşekkürler, çıksa iyiymiş tabii ama en azından benim baskılardaki bir eksik değil.

1 Beğeni
  1. Üye belli oldu

18 Beğeni

Ve kapakta geldi. Yine muazzam bir kapak. Bu arada doğru tahminden dolayı kitap benden @Ljubomir :wink::wink:

22 Beğeni

Serideki en iyi kapak bu sanırım

4 Beğeni

Eh, o zaman…

6 Beğeni

Hocam hiç zahmet etme istersen ben de zaten alacağım kitabı.İstersen bir çekiliş yapalım forumdan bir arkadaş alsın. Tabi son karar senin.

3 Beğeni

O zaman Allah’ın emri Peygamberin kavliyle ben bu kitaba talip olmak istiyorum.

4 Beğeni

Bu serinin kapaklarına bayılıyorum. İthaki’nin kitapları kütüphanemde yok denecek kadar az. Ama şu seriyi tamamlamayı çok istiyorum. Bu ay gerçekten bir kitapla batığımı biliyorum.

4 Beğeni
14 Beğeni