İthaki Yayınları Karanlık Kitaplık Serisi

(kimyager _ferhat gürdoğan) #41

Kapak çizimi harika :clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::+1:t6:

(Serhat) #42

Maşallah benden hızlısın @frht45 :+1::+1:

Evet arkadaşlar yeni kitabımız Yüce Tanrı Pan 27.07.2018 tarihinde satışa çıkıyor. Seriyi takip eden arkadaşlar kitap alımlarını ona göre ayarlasın :slight_smile:

(fatih çetin) #43

Bu da satış linki : İlknokta

İthaki bilimkurgu klasikleri, karanık kitaplık ve iş bankası Türk edebiyatı klasiklerine yetişemiyorum artık.

Kapak çok güzel de 80 sayfa azmış :roll_eyes:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #45

Yok yav senin hızına yetişmek mümkün mü? :smiley:

(Emre Aygün) #46

O kadar yazmış, n’apalım.

Sitemim İthaki’ye değil Arthur Machen’e :grinning:

(Selin gökçen) #48

Ya kitap seçimi ve kapak tasarımı çok güzel olmuş.İthaki o kadar güzel kitaplar o kadar hızlı çıkarıyor ki yetişemiyorum

(galeme) #49

Kpss geçse şu seriye bir başlayacağım da daha fazla ilerlemesin artık ben yetişmeden. :sweat_smile:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #50

Geliyor geliyor :+1:t6:kapak şahane yine :clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6:

(Tugay Türkyılmaz) #51

Kaç sayfa olacak acaba

“Lovecraft’sız bir kalan Karanlık Kitaplar Serisinin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir.”

(Erman Akman) #53

ilk 5 kitabı sipariş verecektim biraz daha bekleyeyim o zaman güzel haber akşam akşam.

(Selin gökçen) #54

Hep daha önce basılmış kitapları basıyorlar yeni kitaplara öncelik verseler keşeke :weary:

(Emre Aygün) #55

Biz buna katalog toparlamaca diyoruz. Bilimkurgu klasikleri de aynı şekilde başladı. Merak etmeyin, çok acayip eserler hazırlıyoruz sizin için.

(Serhat) #56

Yeni kitabımız kapağı ile birlikte listeye eklenmiştir. Kitabın çıkış tarihi 17.08.2018 olup ön siparişe açılmıştır.

Nantucketlı Arthur Gordon Pym’in Öyküsü (İlknokta)

Nantucketli Arthur Gordon Pym’in Öyküsü (Kitapyurdu)

Çıkış tarihini 14’ü veya 15’i falan olsaymış iyiymiş. 17’sinde çıktığında bayram dolayısı ile alanın eline ay sonu ulaşacak :slight_smile:

(Cem) #58

Soru Hattı başlığında göremedim. Seriye yeni gelen kitap için eski çeviri mi kullanıldı, düzenleme yapıldı mı? Yoksa yeni çeviri mi?

Çevirmeni Dost Körpe olarak gözükmekte yani kendi çevirisi üzerinden geçmemişse eski çeviri kullanılmış.

(Emre Aygün) #60

Dost Körpe hem Duneları, hem Poeları, hem de Lovecraftları sıfırdan çeviriyor. Üzerinden geçme, yenileme, güncelleme gibi bir durum yok. Gerçek anlamda, ilk kez çevirirmiş gibi oturuyor başına.