Karanlık Kitaplık Serisi (İthaki Yayınları)

yazdığım yazıda herhangi bir spoiler yok. kitabın konusu geçiyor bir cümlede sadece. diğerleri sadece gerçek hayattaki tesadüfü içeriyor. ve olayın gazeteye taşınması.

:smiley: buna sadece güldüm.

1 Beğeni

Birisi yeni kitap mı dedi ne

9 Beğeni

Seri bozulmasın diye Deliliğin Dağlarında’yı bidaha alcez artık Allahtan pahalı değiller :grin:

2 Beğeni

H.P Lovecraft 4 kitabıda vardı daha önceki İthaki basımlar aynen seri bozulmasın diye bir daha alıcaz.birde ne zaman çıkacak acaba.bekledi bekledim dün karanlık kitaplığın çıkmış + gordon pym sipariş verdim.yakın bir zamandaysa bu kitaplarıda sipariş ederdim :smirk:

1 Beğeni

Kitaplar ön siparişe açıldı. Bu arada kitabın çıkış tarihi 01.09.2018 @ermanbulak

Cthulhu’nun Çağrısı (İlk nokta)

Deliliğin Dağlarında (İlk Nokta)

evet bende biraz önce gördüm ithaki yayınlarından alacağım bir kaç kitap daha var onlarla birleiştirirm artık belki o zaman bira tane daha bilimkurgu klasiği daha çıkar :wink:

1 Beğeni

Bir sonraki bilimkurgu klasiğine biraz daha var.

4 Beğeni

Onu bende deniyorum yalnız İthaki Yayınlarında tutmuyor. Tam diyorum karanlık kitaplık ile bilimkurgu kitaplarının son çıkanı alayım derken bilimkurgunun yeni kitap haberi geliyor :smile:

Sonra onun satış tarihini beklerken karanlık kitaplık haberi geliyor, kısır bir döngü olduk artık :smiley:

4 Beğeni

İlknokta sitesinde 75 TL yi görünce sepet hemen yapıştırıyorum siparişi. Zatenbir sonraki gelene kadar serilerde yine 75 TL oluyor. Yani ortalama 2 haftada bir sipariş veriyorum.

3 Beğeni

Sanırım benim de bu şekilde yapmam gerekecek :wink:

1 Beğeni

İthaki Günlükleri paylaşım yapmış, 9. kitabın eli kulağında sanırım.

2 Beğeni

Var mı tahmin? :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Ben oyumu Henry James - Yürek Burgusu’ndan yana kullanıyorum :grinning:

8 Beğeni

İyi bir tahmin :+1:t3::slightly_smiling_face:

Kadının gölgesi yok bu arada :scream:

2 Beğeni

Yeni kitap belli oldu.

Yürek Burgusu (İlknokta)

6 Beğeni

Arkadaşı tebrik edelim :smiley: Hatta önce ben tebrik etmiş olayım.

Bence İthaki bu kitabı size hediye etmeli.

4 Beğeni

Katılıyorum. Güzel tahmin @Leingrad :+1:

1 Beğeni

Karanlık kitaplardan anlamam ilk okuyuşta diziye bağlatacak iddialı bir kitap öneriniz var mı Lovecraft, Poe, Kubin dışında.

Ben de bir sonraki alışverişte karanlık kitaplıktan alacağım ama Lovecraftla birlikte hangisini alsam karar veremedim :thinking: