İthaki Yayınları Karanlık Kitaplık Serisi

(Bahri Doğukan Şahin) #103

10.kitabın kapağı paylaşılmış.

Ekleme: Yok artık! Serhat’ın hızına yaklaşmak mümkün değil. :smile:

(Hüseyin gök) #104

Bu kitabın 10.cu kitap olacagını biliyorduk​:joy::joy:

(Serhat) #105

Benden hızlı kimse kapak paylaşamaz :joy::joy::joy::joy::joy:

(Yasin) #106

Kitabı yurtdışında çıktığından beri merak ediyordum. Sonunda geliyor. Tabi kaç lira olacak en merak ettiğim konu bu. Malum kriz ve benim işsiz oluşum😥

(Erman Akman) #107

Sepette bekleyen kitaplar vardı. 26 ekime kadar bekleyecekler.bu arada kapakta güzel olmuş.Sayın İthaki birde bu aralar Bilimkurgu serisine kitap eklermisiniz ? :joy:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #108

İzin verdim bu seferlik. :joy:

(Emre Aygün) #109

Bir önceki kitap üzerinden bir ay ancak geçti yahu. Hazırlıyoruz işte. Çok iş var. Sırası geldikçe basacağız. :slight_smile:

(Erman Akman) #110

Gerçekten çok teşekkür ederim bizi bu kadar güzel kitaplarla buluşturduğunuz için.Kızmayın bize alıştırdınız iyi kitaplara sormadan duramıyoruz :joy::laughing: Bu arada çok işiniz vardır doğrudur.Kolay gelsin iyi çalışmalar @irbis

(fatih çetin) #111

Ön sipariş linki verildi mi bilmiyorum ama burada dursun. Bu arada geçen sene çıksa bu kitap 20-22 tl civarı olurdu gibi geliyor bana. İndirimli fiyatı bile çok pahalı değil ama yüksek.

(Serhat) #112

Kitap 704 sayfa. Bence normal günümüz şartlarında.

(Turgay) #113

İlk kez türkçeye çevirilen bir eser değil mi?

(Yasin) #114

Kitabın çevirisini Cihan Karamancı yapmış. Oldukça sevindirici bir haber.:blush:

(Emre Aygün) #115

Bundan üç sene önce çıkan Dune 35 liraydı. Ve daha önce kaç kere basılmış bir kitap haliyle normalinden de az fiyat konulmuştu ona. Bu kitap hem ilk kez basılıyor hem de 704 sayfa.

Clive Barker’ın Weaveworld ilk kez Türkçe’ye çevirilmiş. Hemde Karanlık Kitaplara eklenmiş.

Hellbound Heart’ı da isteriz :slight_smile:

Kapak aklımı aldı açıkçası. Sissoylu havası sezdim hafiften. Harika.

(Alican Doğan) #119

Bu serinin kapak tasarımları bi harika dostum.:heart_eyes:

(Kenan Ulusoy) #120

Bu kitap bir seri kitabı mı?

Seri içindeki bir kitap değil. Tek başına bir kitap :slight_smile: İthaki kendi karanlık kitaplar serisine dahil etmiş.

(Emre Aygün) #122

Çevirisi bir yapılsın da. :slight_smile:

Hiç alakası yok aslında. Ama kapak bizim de aklımızı aldı. Sanırım 3-4 aydır okurla buluşmayı bekliyordu.