Modern Serisi (İthaki Yayınları)

Kayıp Rıhtım 2019 Yılın Enleri oylamasında kapak tasarımına vereceğim oy belli oldu :smile: Çok güzel olmuş. Joe Haldeman - Bitmeyen Savaş’ın kapağına benziyor…

1 Beğeni

Kitabı -hakkınızı helal edin- epub indirip okumuştum. Okudum dediğim yaklaşık ilk 20 safyasını. Espiri anlayışı sanırım bu güne kadar gördüğüm bize en uzak olanlıydı. Ama okudukça alıştım ve çok etkilendim. Zekiceydi. Tamamını okumak nasip olacak sonunda.

Kapak da şahane olmuş. Ellerinize sağlık.

Bu arada kitap Hulu tarafından mini dizi olarak uyarlanıyor. Kadro baya sağlam;

8 Beğeni

Böyle kapak tasarlamak için cidden Madde 22-23 bilmem kaç kullanıyor olmak gerek sanırım.

1 Beğeni
3 Beğeni

King’in bahsettiği diğer kitap hangisi ? Bilen var mı?

1 Beğeni

Kral Katili serisinin üçüncü kitabı.

4 Beğeni

King ranks “Infinite Jest” alongside “Catch-22” as the two greatest American novels of the post-World War II age.

Kaynak

3 Beğeni

O kitap bayadır çevrilecekti çevrilmedi hala. Onu da İthaki basar mı?

Teşekkürler. Türkçeye çevrilmemiş galiba.

Arayınca yazarın iki kitabının Siren Yayınları tarafından çevrildiğini gördüm ama bu kitap çevrilmemiş henüz.

1 Beğeni

Yaklaşık iki yıl önce Siren Yayınları çevireceğiz ama uzun sürer demişlerdi. Tekrar sormak lazım.

1 Beğeni

Birileri de şu Gravity’s Rainbow çevirisine el atsa çok güzel olucak.

3 Beğeni

19 Beğeni

Bu ne hız be abi, daha seriye başlayamadım bile. :man_facepalming:

6 Beğeni

Sende bendensin :joy:

Ben bir süre İthaki’ye yetişmeye çalıştım, ancak artık kabullendim :grin:

5 Beğeni

Modernlere hiç ara vermesinler :slight_smile: en sevdiğim seri oldu valla herşeyi ile kusursuz bir seri.

6 Beğeni

Birşey dediğimiz yok yahu. :smiley:

Ben genelde paralandığım zaman maaşın yarısını İthaki’ye ayırıp eksik kalan ne varsa topluyorum. 2 set Zaman Çarkı aldığım gibi. :rofl:

2 Beğeni

Arkadaşlar Cesur Yeni Dünyayı Ziyaret kurgu dışı bir kitap mı?

İçeriğine biraz baktım da sanki okurken sıkılacağım bir şeye benziyor. Yine aynı evrende geçen başka bir macera değil sanırım.