İthaki Yayınları Soru Hattı

Bu başlığı görmemiştim.Paylaşıyorum.

2 Beğeni

@irbis 1999 basımı kitaplar yanlış bilmiyorsam. O senelerde bandrol uygulamasına geçildi mi bilmiyorum açıkçası.

Yeni bilimkurgu klasiği hakkında söyleyebileceğiniz bir şeyler var mı? Hazırlığı ne durumda, ne zaman öğreniriz veya tahminen ne zaman satışa sunulur gibi?

Merhaba. Tom Bombadil’in Maceraları ciltsiz versiyon olarak da çıkarılacak mı yoksa sadece şuan mevcut olan versiyonu mu olacak?

@arthurdent

Gelecek hafta duyurulacak.

@Melkor

Bağımsız olarak sadece bu edisyonu olacak.

1 Beğeni

Tolkien treasury olarak belirtilen set basılacak mı yoksa üç kitap ile son mu bulacak bu.

1 Beğeni

Neil Gaiman ve Terry Pratchett’ın Good Omens kitabını yeniden basacak mısınız?

2 Beğeni

@Recep_Dursun

Niye basılmasın ki? Elbette basılacak.

@lockelamora

Basacağız.

3 Beğeni

@irbis Merhabalar. Daha önce sorulmamış gördüğüm kadarıyla. Yakın zamanda Beren and Lúthien ile ilgili bir gelişme olacak mı? :star_struck:

Daha önce bu başlıkta sorulmamıştı. Beren ve Luthien’i yıl sonu olarak düşünüyoruz. Henüz hazır değil.

3 Beğeni

Teşekkürleeer. :sparkles:

Merhaba.Tehlikeli Diyardan Öyküler kitabını tekrar basacak mısınız ? İnternette hiçbir sitede bulamadım.

1 Beğeni

Bu yıl içerisinde tekrar basmayı planlıyoruz.

3 Beğeni

Teşekkür ederim. :slight_smile:

Joe Hill’in Fireman’i ne zaman gelir acaba? Bir de Neil Gaiman ve Al Sarrantino’nun derlediği Öyküler gibi bir kitap daha gelecek mi?

1 Beğeni

Fireman birkaç ay içerisinde çıkacak. Bilimkurgu klasikleri içerisinde Öyküler gibi bir kitap gelecek.

4 Beğeni

@irbis Avalon’un Sisleri yeniden basılacak mı :roll_eyes: Hiçbir yerde bulamıyorum kitapları :sob:

1 Beğeni

Avalon’un Sisleri’ni tekrar basmayı şimdilik düşünmüyoruz.

Avalon’un Sisleri basılsa bence de güzel olurdu.
Hiç değilse basımları olmayacak kitapları e kitap olarak çıkarsanız, Ölüm Kapısı ya da bu seri gibi… Bunların internet üzerinden dijital versiyonlarının da fiziksel baskılarının da bulunması gerçekten zor.

1 Beğeni

Robert E. Howard’ın daha önce Fatih Conan ve Conan yıllıkları 1: Fil kulesi kitaplarını yayınlamıştınız. Ama sonra arkasi kesildi.
İletisim Edgar Allan Poe bütün öyküler serisini yeniden bastı, beni sok edecek beklenmeyen şekilde Alfa Lovecraft toplu eserleri kronojik olarak bastı. Artık yerli okurlar kütüphanelerinde Howard eserlerinide bekliyorlar bence. Yıllar önce Minima yayınevi Solomon Kane’i beklentilerimi karşılayacak sekilde basmıştı, buna benzer sekilde hala yayın hakları sizde ise okuyucuyla buluşturmanizin vakti gelmedimi?
Bir bilgi daha vereyim Conan’ın cizgi roman haklari Darkhorse yayın evinden Marvel’a geçti. 2019’da sonra tahminimce Conan’ı yine popüler olarak okuyacağız, film sektörü sağlam giriş yapam marvel eminim sahneyede taşıyacak karakteri. Karakter üzerinde kalın ciltli doyurucu bir kitap çıkarmanız ve mümkünse yazarın diğer öykülerini yayinlarsaniz çok mutlu olurum.