İthaki Yayınları Soru Hattı

İthaki Yayınları “Abi Lütfen Bu Kitabı Basın” Hattı

8 Beğeni

Selam @irbis
Acaba Sandman’in diğer ciltleri gelecek mi? Geçen Bebek Evi’nin ve Watchmen’in yeni baskısını da yaptınız çok sevindim.

Sandman’in kalanı gelecek mi??

Neden gelmesin ki? Ocak ayından itibaren çizgi romanlara hız vereceklerini söylemişti hatta.

3 Beğeni

Hatta özellikle The Sandman: Fables and Reflections ve Vaiz’in ikinci cildinin 2019 kış sezonu planına dahil olduğu açıklanmıştı az yukarıda.

Selamlar @irbis
Asimov un gecikme nedenlerini biliyorum.
Sanki çıkması eli kulağında gibi.
Doğru mu acaba???
Onsuz siparişim tamamlanamaz da :grin:

@irbis emre bey iyi günler enginlik serisi ile ilgili bir kaç sorum olacak.

Konu içinde arattım nisan ayında yada şubattı tam hatırlamıyorum yakında çıkacak demişsiniz ama yıl bitmek üzere 4.kitaptan hâlâ ses seda yok. Umutla beklemeye devam edelim mi :slight_smile:

Seri 9 kitaptan oluşacakmış çok büyük bir seri ve böyle bir seriye ciltlisi yakışır .Bununla ilgili bir düşünceniz var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Vakıf ve İmparatorluk’ta olduğu gibi Asimov Estate yaptığımız Asimov kapağını reddetti. Asimov eşliğinde çizilmiş, orijinal çizimi… Haliyle yenisini yapıp gönderdik. Artık ne zaman onay verirlerse, o zaman göndereceğiz. 3 hafta önce falan çıkmış olacaktı normalde. Yıl sonu olduğu için ne zaman gelir ben de bilmiyorum.

Enginlik 4’ün redaksiyonu tamam. Yalnız yayın programında bir türlü yer bulamadık. Öte yandan yılın ilk aylarında çıkacak. Sırayla bilimkurgu serilerinin devam kitaplarını çıkarıyoruz. Dirilen Öfke çıktı, Eksen çıktı, İmparatorluk sıradaydı ama onu bekletmek zorunda kaldık.

Enginlik için ciltli beklemeyin.

7 Beğeni

Enginlik Serisi’nden konu açılmışken
Yaşlı Adamın Savaşı’nda olduğu gibi bir kapak güncellemesi planı var mı? Netlik kazandı mı?

Yahu bunlarda kapakları namus meselesi yaptı. Sanki kapağa cin Ali çizip basılıyor… neyse siz çıkarında biz bekleriz. Teşekkürler Emre bey. ( Arthur c. Clarke ta gelse iyiydi) :grin::grin:

3 Beğeni

Mesela Yaşlı Adamın Savaşı serisinin kapakları değişiverdi. Serinin basılmayan diğer kitapları yeni kapakla basılacak. Çoğu kişide eski kapaklı edisyonları var. İnsanlar bu yüzden merak ediyor.

@maiii Sanırım Asimov kapağı ile ilgili Asimov Estate’ten bahsediyor.

Bende onlara hitaben öyle demiştim. İthaki candır yaa. Onlara bişey dermiyim hiç.

Arkadaşlar, kapak değişimleri konusunda önceki mesajım hâlâ geçerli.

2 Beğeni

@irbis Bey öncelikle iyi akşamlar,yakın vadede (2019 ocak,şubat,mart aylarında) İthaki olarak çıkaracağıniz özel ciltli baskı vb birşeyler var mı? Merak ettim çünkü ben İthaki’nin,Pegasus’un,Can’ın,JBC’nin,YKY’nin özel baskılarını gerçekten çok seviyorum,eminim benim gibi birçok kişi vardır :slight_smile:

1 Beğeni

Benim bildigim beren ve Lúthien kitabı var ciltli özel baskı çıkacak inş. 2019 ilk aylarında görürüz şu eseri artık :slight_smile:

Bilmem. Aklıma gelmiyor. 2019 için planladığımız ciltli özel baskılar var. Ama ne zaman çıkarlar, bir şeyler diyemem.

2019’un ilk yarısında gelmez.

3 Beğeni

Merahba Emre,
Elric serisinin 6ncı kitabının ne zaman çıkacağı ile ilgili bir şey söyleye bilir misiniz? Yoksa çok mu erken daha.

Marta kadar çıkmış olacak.

7 Beğeni

Şu Asimov estate’in serilerin ilk kitabının kapağına karışmayıp sonrakileri onaylamaması çok ilginç gerçekten. Vakıf çok güzel bi kapakla başlamıştı sonra düşüşe geçildi. İmparatorlukta öyle olmasa bari. Ne biçim politikaları var anlamak mümkün değil.

5 Beğeni

merhaba … zaman çarkına başlayacağım ama ciltli , sıfır kitabını bulamıyorum… yardımcı olabilir misiniz