İthaki Yayınları Soru Hattı

Zaman Çarkı serisi matbaadan geldi.
Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri sorunu çözüldü.
Kral Katili’nin devamı çeviriye gitti haberleri kadar güzel yeni bir yıl dilerim İthaki.
(kağıt bu zamlanır, siz çok da şey yapmayın)

(Emre Aygün) #2272

İlki kesin, ikincisi değil, üçüncüsü imkânsız. Kağıt zamlanır yine muhtemelen. Piyasa yine batmazsa 2019’da zam yapmayı düşünmüyoruz en azından.

Ha şu son 2 haftadır bir yandan 2019 planı yapılıyor. 2018’in üzerine koyup ilerleyeceğiz. Biz de yeni yılın harika geçeceğini umuyoruz.

(Tayyip) #2273

Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri yeni baskı mı yapacak?

(Umut Özak) #2274

Ejderha mızrağı ve unutulmuş diyarlarla ilgili de haber gelse ne güzel olacaktı bee

Yeni yıl dileklerinde bulunmuş

Tabiki hayır :slight_smile:

(Tayyip) #2277

Çok güzel şeyler yazmışsın sonunu okumadım :grin:

(Hazal Çamur) #2278

Abi kapağı da sen tasarladın, değil mi? Çünkü en son öyle konuşmuştuk.

Emre Bey, 2019’da tuhaflı muhaflı tek kitaplar geliyor ama, değil mi? Bu defa geliyor :star_struck: (mu?)

Kızıl gökler altında kızıl denizler kitabı sitelerde satışa sunuldu ilk nokta’da da satışa sunuldu ama daha sonra tükendi yazıldı… Kitabın baskısında bir sorun mu oldu yada yıl sonu diye satışında bir erteleme oldu?

(Hüseyin gök) #2280

Bana göre bu hafta ve 2019 ilk haftasına kadar alışveriş yapmayın bütün yayınevleride tedarik sorunu yaşarsınız.

(Umut Özak) #2281

Ben satın aldım dün geldi kargosu kızıl gökler altında kızıl denizlerin

Alalı bir hafta oldu kanka :slightly_smiling_face:

Ben d&r’den 1 hafta önce sipariş ettim hâlâ ses seda yok

(Umut Özak) #2285

Ben şanslılardanım galiba ilknoktada Hırsızlar Cumhuriyeti de tükenmiş alacak varsa kitapçılardan falan alsın 1 aya hiçbir yerde kalmayabilir

(M. Ihsan Tatari) #2287

Kapak için Hamdi Bey’i taciz ettim, öylesi daha zevkli oluyor. :joy::joy:

(Emrecan) #2288

@irbis Emre bey merhaba, zaman çarkı basıldıktan sonra 15 kitabın da yeniden set halinde satılması hakkında bir bilginiz var mı?

(Hakan) #2289

Satılır büyük ihtimalle ama geçenlerde 10 tükendi diyorlardı sanırım emin de olamadım bak :joy::joy:

(Anıl Teryaki) #2290

@irbis 2019 yılında vakıf serisi tamamlanır mı? Yoksa 2020’ye sarkma ihtimali var mı? Yanılmıyorsam daha önceki cevaplardan hatırladığım kadarıyla Asimov Kitaplığı basım sırası İmparatorluk 2-3 ve Vakıf 4-5-6 diye ilerleyecekti.

(Ayberk Şentürk) #2291

Daha Robot serisi ve Complete Robot gibi kitaplar da var. Onları ne zaman göreceğiz acaba? Gods Themselves, ve Karadul Serisi. Yazarken bile heyecanlandım.

(Musa) #2292

Margaret Weis&Tracy Hickman’ ın Ejdergemileri serisi 4. kitabını yayınlamayacak mısınız? 5 yıldır bekliyorum
Birde R.A. Salvatore’ nin Kışgörmez destanının devamını yayınlayacak mısınız?