İthaki Yayınları Soru Hattı

Rüzgarın adı 10. yıl ciltli baskısı çıksa keşke :slight_smile:

3 Beğeni

Bu zamanda çıksa ve 100tlden fazla olsa fiyatı alırmıydın? Bence kriz tam anlamıyla geçene kadar ciltsiz ve ucuza kitap çıkarsınlar yeterli.

1 Beğeni

Şahsen ben bunlar daha iyi günlerimiz diye düşündüğüm için bir an önce çıksın istiyorum, dolar 5,4 şu an ve ben 6,5 - 7 olacak diye bekliyorum önümüzdeki aylarda :slight_smile:

(not: yatırım tavsiyesi değildir.)

Ben sipariş vereli 3 hafta olacak hâlâ "sipariş hazırlanıyor diyor " d&r’den sipariş etmiştim bende
Geçen hafta bkm kitaptan hırsızlar cumhuriyetini tekrar sipariş ettim 3 gün içinde kargoya verdiler yarım elimde olur nasipse

Bence bütçeniz müstae bkm kitapdan sipariş eden derim

2 Beğeni

Uzun Dünya’nın baskısı yenilenecek mi? Ve devam kitapları yayınlayacak mısınız?

Clive Barker’ın Dokudünya dışındaki kitaplarını basacak mısınız ? Eğer basacaksınız tahmini olarak ne zaman raflarda görürürüz ?

Efendim, kendisi önceden müjdeyi vermişti:

Yani bir aksilik çıkmazsa, iki önemli Barker kitabı daha bizlerle olacak :slight_smile: Kesin bir tarih belirtilmemişti. Ama zaten bu baskı konusunda yayıncının bile öngöremediği şeyler olabiliyor :man_shrugging:

Bu arada, Dokudünya’yı almamışlara bir hatırlatma: Kitap İlknokta’da %50 indirimle okurlarını bekliyor.

6 Beğeni

Hırsızlar Cumhuriyeti’nin bitti sanırım. Rüzgarın Adı’ndan haberim yok.

Geçen sene yapmak istiyorduk. Kriz patlak verince vazgeçtik. Bilmiyorum yapılır mı, ne zaman yapılır.

Yenilenecek. İkinci kitap şu an redaksiyonda. 3. kitap çeviride.

Imajica ve The Hellbound Heart’ı basacağız. İkisi de bu sene çıkacak diye planlıyoruz. Daha önce basılmış kitaplar için bir şey diyemem.

11 Beğeni

17 Beğeni

Bir de böyle bir şey yaptık 13. kitap için. :slight_smile:

İllustrasyon Dokudünya’yı çizen Ebrahel Lurci’den.

15 Beğeni

Kızıl gökler altında kızıl denizler son 15 sayfası boş. Geri iade ettim. Iki hafta oldu yenisini henüz göndermediler. Hırsızlar cumhuriyetini farklı bir siteden aldim onda sorun yoktu.

Kapak dehşet olmuş. :slight_smile:

1 Beğeni

Ya gerçekten tebrik ediyorum.Nerede insanın ilgisini çeken bir kitap varsa siz basıyorsunuz.Hem Bilimkurgu Klasikleri hem Modern hem de Karanlık Kitaplık serileri’nde efsane kitaplar çıkıyor.Umarım yeni çıkaracağınız seri de en az bunlar kadar kaliteli olur.Eğer Gravity’s Rainbow gibi kitaplar da çıkarsa Türkçe yayıncılıkta seviye atlanmış olur.

1 Beğeni

Üç cisim problemi ve devam kitabı geldi. Uzun dünya’nın devam kitabı redaksiyonda, üçüncü kitap çeviride haberi geliyor. Geç ama iyi şeyler oluyor ya.

2 Beğeni

Vovv kapak şahane, bayıldım.

1 Beğeni

İthaki neler yapıyosun sen ya para dayanmıyor :joy: :heart_eyes: Emre abi yukarıda sordum ama arada kaynamış, önceden soruldu biliyorum ama net bir şey söylenmemiş. Zaman Çarkı’nın yeni kapaklarla basımlarını en azından ilk hangisi yeni kapakla çıkacaksa bu sene içinde gelme ihtimali var mı?

1 Beğeni

Bir iki sene geçmesi gerekli demişti diye hatırlıyorum

1 Beğeni

Tamam hırsızlar cumhuriyeti 1 ay kalmaz karaborsada 100 lirayı görür 3 aya kadar da 200 ü görüe :joy::joy:

Kargo ücretide yok. Hazır fırsat.

1 Beğeni

Ben de Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler ile Hırsızlar Cumhuriyeti’ni Okuoku’dan aldım almak isteyenler için söyleyeyim. Gözler yaşlı, sepette KGAKD’yi görmek çok güzel uzun zamandır bekliyordum.