İthaki Yayınları Soru Hattı

Bana göre gayet iyi dedim bişey demedim ki. Beklentilerimi karşılıyor. Benim için yeterli olduğunu belirttim.

1 Beğeni

Söylediğiniz argümanlar çürütülünce “ne saçma bir yer haline geldi bu forum ya” şeklinde serzenişte bulunmanız çok manidar. Hadi dediklerinizde haklı olun kitapların yavaş çıkması Emre Bey yüzünden mi o basılmasın falan mı diyor? Madem saçma bir forum burası yazmayın o zaman basit…

1 Beğeni

Emre’ye bir şey dememiş ki adam. Ithakiye gelen her eleştiriyi Emre beye gelmiş gibi reaksiyon göstermeyin.

1 Beğeni

Sorma ben kredi kartı numarasını ezberledim. Sonra ay sonu ekstreyle bakışıyoruz :grin:

2 Beğeni

Halbuki @Wind arkadaşımız normal bir üslupla sorularını sormuş ve görüşlerini belirtmişti. Görüşleri hakkında fikir belirtilebilir, bu sorun değil.(@frht45 arkadaşımızın yaptığı gibi) Ama sorularının cevabını verecek kişi, İthaki Yayınları’nın yetkilisi @irbis. O yüzden bilmediğimiz sorulara cevap vermeyelim. İnsanları soru sorduğuna pişman etmeyelim.
Ayrıca arkadaş tepki vermişse İthaki Yayınevinedir. Tepki @irbis e yapılmış gibi manipülasyon yapmayalım.

3 Beğeni

Son zamanlarda bu tarz muhabbetler forumda çok geçer oldu. Birbirimize karşı lütfen saygılı olalım. Bunu söyleyince “kimseye hakaret etmedik” gibi bir cevap verilmesi anlamsız. Olay sadece hakaret etmek veya saygısızlık yapmak değil, yüksek tondan konuşmak da doğru değil zannımca. Lütfen daha dikkatli olalım sevgili üyeler.

NOT: Sorum yine güme gitti. :man_facepalming:

3 Beğeni

Sorunun cevabı en son buydu. Umarım daha erkene alınır.

3 Beğeni

Forum

28 Beğeni

Kılıçlar kenti ne zaman çıktı? Bende çıkmasını bekliyordum ne zamandır.

İthakiye bir şey söylendiği an sen irbise ne diyorsun diyenler bi bitmedi. Mafya gibiler. Ne söylenildiğini anladıklarından da şüpheliyim. Bu forumda öyle zıplıyolar. Başka platformlarda başka şekilde. Sanki babaların yayınevi.

5 Beğeni

Daha baya zamanı var işte, neyse ya bekleriz sorun değil okunacak çok kitap var zaten. :grinning:

Yaşlı adamın savaşı nı beklerken scalzi’nin yeni bir serisine başlamış sevgili ithaki. Böylelikle scalzi abimizin 3 tane serisinin ilk kitaplarını sadece ilk kitaplarını basarak tarihi rekoru sonsuza kadar işgal edecekler.

Yaşlı Adam’ın Savaşı’nın devam kitapları eski kapaklarıyla var zaten piyasada. Ben önceden sormuştum, o kapakların yenilenmesi için önce mevcut basımın bitmesi gerekiyormuş.

1. Pek sanmıyorum.

2. Martta çıkacak.

Grafik için bir oturabilsek, ayarlayacağız. Ofis dışı, mesai dışı ve başka bir kıtada olduğu için grafik, şu sıralar gidemiyorum. Bir aksilik çıkmazsa 1-2 haftaya gidip konuşacağım bu mevzuları.

Çevireceğiz.

Hemen dikkat edelim. Kitabın künyesindeki adresimize karşı ödemeli olarak gönderirseniz, değişimi yapabiliriz.

Sanmam. Olay pek de basit değil.

Hazır olduklarında.

Olumsuz. Muhtemelen ikinci yarısında da görmezsiniz.

Andromeda, Las Vegas ve Sendrom şubat ayı kitapları.

Arkadaşlar sıkıntı nedir görmedim. Cevaplardan tahmin ediyorum ama rasgele cevap yazmak istemiyorum.

10 Beğeni

@irbis beklenen bazı kitapların ne zaman basılacağı konusuydu. Her zamanki şeyler yani.

Ocak ayı duyuruları eksik yazmışım. @irbis

1 Beğeni

Aynı şeyi Dune Mesihi’nde yaşadım. Pek sıkıntı etmedim açıkçası ama değiştirilebiliyorsa ne mutlu

Merhaba.Ray Bradbury’nin Güneşin Altın Elmaları,Sonbahar Ülkesi ve Karahindiba Şarabı kitaplarının durumunu soracaktım.Yeni baskıları olacak mı? Olacaksa bir diziye dahil etmeyi düşünüyor musunuz yoksa böyle tekil olarak mı devam edecek?

2 Beğeni

Yani benim tek derdim zaman çarkı diğer kitaplara zaten ulaşabiliyoruz.Onun için de aylardır bekletiyorlar.Bir gelişme de yok galiba bandrolü de alınmıştı ama.Neyse zaten cevap da gelmez şimdi.Olsun biz bikaç ay daha bekleriz.

3 Beğeni

Emre bey daha önce de sordum ama cevap alamadım. Sanırım gozden kaçtı. Üç Cisim Problemi’nin 3.kitabi için çok bekleyecek miyiz? 1. Ve 2. Kitaplar arasında 3 yıl var. O yüzden soruyorum.