İthaki Yayınları Soru Hattı

Zaman Çarkı kısmını geçiyorum zaten de Asimov niye basılmıyor biraz saçma olmamış mı? 2-3 ayda bir yeni bir Asimov kitabı çıkıyor, önce Vakıf’ın ilk yarısı sonra Galaktik İmparatorluk’a geçildi, İthaki’nin belirlediği sırayla Vakıf tamamlanıp Robot’a da geçilecek zaten.
Robot’u İthaki basmamıştı zaten hiç, Vakıf için de uzun zamandır Asimov’un kızından dolayı telif sorunlarıyla uğraşılıyordu diye biliyorum.

(Umut Özak) #2708

Yanlis bilgi vermiş olmayayım ama Galaktik Imparatorluk Serisi bu yıl tamamlanacakmış, Vakıf Serisi ise hala sorunlarla karşı karşıya diye biliyorum.

Merhaba, daha önce de sorulmuş ancak herhangi bir cevap göremedim. Perg Efsaneleri serisinin 1. ve 3. kitapları tükenmiş. Yeni baskıları gelir mi? Gelirse ne zaman gelir?

Bugün Merzifon Kitap Fuarına gittim. Kutulu Vakıf vardı. Daha önceden kitapları aldığım için rica ettim. Stand görevlisi bir tane verdi.

Daha tamamlanmamış bir serinin kutusunu niye edindim. Paşa gönlüm öyle istedi de ondan.

Ayrıca kimseye de zorla satmıyorlar. İstemeyen almaz.

Öncelikle yazışma adabını öğrenin sen değil siz diye hitap edin. Sizin babanızın oğlu yok burada.

(Umut Özak) #2718

Yine yeni bir üye vakası. :expressionless:

(Burak Kuşcu) #2720

Ne oldu yeni kitap mı çıktı??

Ha mevzu varmış pardon… :unamused:

(Hiçliğin bekçisi…) #2721

Arkadaşlar olur böyle şeyler büyütmeyelim konuyu bence.

@centurion Ben kutusunun olduğunu bilmiyordum. Kutu hepsi için mi sadece üstündeki kitap için mi?

@kaanaskin93 Görüşlerinizi belirtmenizde bir sakınca yok lakin bunu arkadaşımızın cevabını cevaplayarak ve biraz suçlayıcı bir şekilde yaptığınız için şahsına söylenilmiş gibi duruyor.

Bence sorun tamamen yanlış cevapla tuşu kullanımından kaynaklı. :slight_smile:

Bu başlık altında gönderilmiş mesajların tamamına yakınını okudum. Ne kadar gereksiz tartışmalar yapıldığının farkındayım. Ama birinci mesajıma niye aldın niye yaptın gibi anlamsız yaklaşımlar olunca insan sinirleneniyor. Kimse kimsenin talebini yargılayamaz.

Yeni yayınlanan orijinal üçleme için bir kutu yapmışlar. Fakat bu kutuyu görünce kalan dört kitabın basılmasının epey gecikeceği gibi bir hisse kapıldım. Umarım yanılıyorumdur.

(Umut Özak) #2726

Muhtemelen baya gecikecek. :expressionless:

(Hiçliğin bekçisi…) #2727

Anladım. Ben zaten İthaki’nin kutuları konusunda hep şanssızım. Kendime kutu yapma kararı almıştım. Asimov için de yaparım tamamlanınca artık. Ben tek kitap için sanmıştım. Teşekkürler.

Ben kutuyu satın almak istedim fakat stand görevlisi hediye etti. İthaki için +1

(Hiçliğin bekçisi…) #2729

Ben de istedim bana yoh dediler ama yakında göreceksiniz. :smiling_imp: :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:

(Tayyip) #2730

Ben Tolkien mirası kutusu istedim mail yoluyla. Satın alayım dedim hatta. Cevap vermediler :slightly_smiling_face:

Maalesef Tolkien Mirası kutusu bende de yok.

(mehmet) #2732

Tolkien mirası tükenmiş gözüküyor.Tekrar baskısı sürekli olacak denmişti sanırım :thinking: