İthaki Yayınları Soru Hattı

Ne olaki. Nerdesinn yavaşladın sen :joy::joy::joy:@fortknoxt

15 Beğeni

Fantastik bir şeye benziyor. Yoksa…

Bu kitap sanırım…söylemişlerdi zaten basacaklarını.

13 Beğeni

Aynen bu kitabı basacaklardı aradan zaman geçti herkes unuttu.

1 Beğeni

Kapağı harika valla, iflahımı kestin İthaki! :smiley::smiley:

Kitap yeni serinin başlangıcı olunca geri kaldık sanki @frht45 :joy::joy:. Enazından konusunu hızlı açarım

4 Beğeni

Konu işleri sende zaten ona kimse yetişemez @fortknoxt :joy::joy:

2 Beğeni

Arkadaşlar zaman çarkı ve benzeri kitapların dışındaki paket jelatinleri açmadan okuyana kadar saklıyorsunuz ama yapmayın çünkü kitaplar kusurlu çıkabiliyor .benim seride iki adet kitabım sorunlu çıktı ama işişten geçmiş oluyor.

2 Beğeni

Evet merakla bekliyorum ben de kendisini, Mart’ta basılacağını söylemişti Emre bey.

6 Beğeni

Ne zaman söylemişti, hatırlıyor olsaydım sipariş vermeden önce ön siparişe açılmasını beklerdim. Haziran’a kadar kudurucam şimdi fazla reklamını yapmasalar bari :disappointed:

Söylemiştir tabii dikkat etmediğim için kızıyorum kendime şuan :smiley:

2 Beğeni

Ben en çok Joe Abercrombie’nin serisini merak ediyorum. Umarım onun da hazırlıkları yakında biter.

3 Beğeni

Mart ayında çok acayip fantastik bir seriyle geliyoruz demişti yukarıda bir yerlerde:)
Hatta… Mart - Nisan’da çıkaracağımız kitapları saydıkça kendi kendimizi bile şaşırtıyoruz da demişti:)

8 Beğeni

O aylarda gözüm kulağım kapalı durmayı, bu başlığı sessize almayı ve siteye girmemeyi düşünüyorum - yerseniz. Hadi ilk ikisi neyse de sonuncusu çok imkansız duruyor :no_mouth:

1 Beğeni

Çok yok. En fazla 2. Onların da bürokratik işleri uzun sürdü.

Basılmayacak.

• Muhtemelen ama acelesi yok. Önce diğer kitapları ayarlayacağız. Yaşlı Adamın Savaşı yenilenip bitecek. Diğer serilerin kitapları çıkacak.

• The Changeling ve Little, Big. Başka Crowley kitaplarımız da var.

• Umuyoruz ki.

• Hem daha önce yayımlanmış olan, hem de ilk kez çevrilecek.

• Aklımızda başka kitapları var.

• Şimdilik düşünmüyoruz.

Evet, Çince’den. Wallbreaker meselesi uzun bir mesele.

Başka yayınevlerinin yazarlarını sorup basmayı düşündükleriniz var mı diye sormayın lütfen. Tek tek cevap veremem bunlara.

Çeviriler geldikçe basacağız. Çeviriler henüz yapılmadığı için bir programa koyamıyorum. Ama eski zamanlardaki gibi araya yıllar girmeyecek şekilde ayarlıyorum, merak etmeyin.

Yahu Dex’in daha 2 sene önce bastığı kitap.

Umuyorum ki yeni baskı yetişecek. Peregrine 4 de çok yakında.

En erken sene sonu, muhtemelen gelecek sene.

Spoonbenders’ı yayımlamayacağız. Hakları başka bir yayınevinde.

Düşünmüyoruz.

2 ayda bir muhabbeti açılıyor ya bu kitapların. Baya oldu duyurulalı bunlar.

Engellerden birini aştık. 2 ay içerisinde gelecek. Bakalım kapağı falan hazır, özel çizdirdik, onu önden salabiliriz yakında.

O kadar çok var ki yetişemiyoruz. :frowning: Editör ekibi olarak bittik.

19 Beğeni

Matbaadan kaynaklı sorunlarsa yayınevine e posta ile durumu bildirin resimlerini atın değişim isteyin yüzde 90 yapıyorlar. Bu forum, alınmasının üzerinden 2 3 yıl geçmiş matbaa sorunlu kitapların değiştiğini gördü.

2 Beğeni

teşekkür ederim :slight_smile:

2 Beğeni

Emre bey… Edgar Allen Poe’nun bütün öyküleri ciltsiz olarak da basılacak mı?

Bu planınız hala var, değil mi? Vazgeçmediğinizi duymak en mutlu olacağım haber olur muhtemelen.

Özellikle de bağlaçlardan önce virgül koymazsanız artık seviniriz.

2 Beğeni

Konuyu devam ettirmiş.

1 Beğeni