İthaki Yayınları Soru Hattı

O listenin hemen altına Kan Şarkısını da ekleyelim.

Bu arada Mucizeler Kenti çıkmış.

2 Beğeni

Ben artık tekrar sorucam kimse kusura bakmasın 1 ay önce dağıtımda olduğu söylenen “Güz Alacakaranlığı Ejderhaları” kitabının akıbeti ne oldu acaba???

1 Beğeni

İlk kitabı okumuş biri olarak çok bir şey vaadetmediğini düşünüyorum, devamı nasıldır bilemem gerçi ama ilk kitap eh işte dedirtecek cinsendi benim açımdan.

İlk kitabın puanı cidden düşük goodreadsde. Ama 2. kitabın puanı iyi. Ben de okumadım daha.

Bu seriye biraz temkinli yaklaşacağım galiba ama ikinci kitap hakkında güzel yorumlar duyarsam devam edebilirim sanırım.

Kitap nadirkitap’ta bile yok neredeyse. Raistlin şöyle Raistlin böyle diye duyup duyup okuyamamaktan en sonunda çatlayacağım artık İthaki.

1 Beğeni

4 haftadır dağıtamadılar. Bende basıldı diye gittim geri kalan 5 kitabı aldım ama kaldık böyle 1.kitapsız…

1 Beğeni

Ben 6 kitabı da bitirdim devamını bekliyorum ama yok gelmiyor :slight_smile:

1 Beğeni

Hatalı kitabı yayınevine gönderirken içine hatasıyla ilgili not bırakmama gerek var mı?

Bekleyenler için satışta.

13 Beğeni

Şimdi siteden baktım da 1. baskı olarak görünüyor. Sebebi ne olabilir ki?

Düzeltilmemiştir bir sorun olacağını sanmam. Bu kadar takılmayın. Kitap size sağlam gelsinde boşverin gerisini :slight_smile:

1 Beğeni

Haklısın :slight_smile: ama İlknokta ve Babil yani her iki sitede de aynı şey yazınca tuhaf geldi

2 Beğeni

Ben bu ithaki nin satış politikasını anlamadım, Unutulmuş Diyarlar dan Sürgün, Anayurt “Kitapyurdu” da satılıyor,İlk nokta da yok. Bu kitapta sadece babil ve ilk nokta da var diğerlerinde yok.

Daha yeni çıktı güz alacakaranlığı eklenir tüm sitelere birkaç güne.

3 Beğeni

Öyle olmasını umut ediyorum keza ilknokta dan yaptığım alışverişlerden hiç memnun kalmadım.
Anayurt ve Sürgün 1 ay oldu halen ithaki nin kendi satış kanalında yok gözüküyor

1. baskı dediler :slight_smile: madem birinci baskı, o zaman niye yıllardır stoklarda yok, anlayamadım :slight_smile:
2 Beğeni

Babilin cevabı :slight_smile: Biz boşu boşuna beklemişiz galiba bende birşey anlamadım…

Yaz aylarında fiziksel kitap satıcılarında satılmayan kitapların yayınevlerine iadeleri oluyor. Satışa açılan kitaplar bu şekilde iade gelen kitaplar olabilir. Aklıma başka bir şey gelmedi :exploding_head:

2 Beğeni

Depolar boşaltılıyorsa ve iadeler döndüyse onlar olabilir. Benim de aklıma başka bir şey gelmedi.

1 Beğeni