İthaki Yayınları Soru Hattı

Kitabevlerinden iade olabilir…

1 Beğeni

İthaki 2016 diye onaylamış basım yılını yukarıdaki mesajlarda, 3 senedir nasıl bir iade merak ettim açıkçası benimde aklıma birşey gelmiyor

2 Beğeni

Doğrudur kitapevlerinden gelen kitaplar olabilir. Ama Emre bey bu kitabın ve devamının basılacağını söylemişti. Basılıp basılmayacağını bilmiyoruz. Kitapevlerinden dönen kitaplar genelde hasarlı olur. Eğer kitap tekrar basılacaksa ben beklemeyi yeğlerim. Keşke Emre bey bizi bilgilendirse

2 Beğeni

Subliminal mesaj mı ki acep?

4 Beğeni

Sayın alicansaygı bu gün içerisinde bir hikaye paylaşmıştı instagramda. Bir kitap kapağının küçük bir kısmı. Sanırsam Silmarillion.

1 Beğeni

@irbis bey merhaba. Güz Alacakaranlığı Ejderhalarının (ve devam kitaplarının) tekrar basılacağını yazmıştınız, ama kitabın 1. baskısının stoklara girdiğini gördük. Şimdi bu baskıyı alıp almamakta kararsız kaldım açıkçası. Eğer tekrar basılacaksa yeni baskıyı bekleyeceğim.

İkinci sorum; Silmarillion’un siyah kapaklı olacağını belirtmiştiniz. Oysa beyaz kapaklı çıkacağı yönünde bilgiler dolaşıyor. Silmarillion ve diğer kitaplar siyah kapaklı çıkacak diye Hobbit’i de siyah almıştık. Bu konuda durum nedir? Bizi aydınlatırsanız seviniriz.

6 Beğeni

benimde ögrenmek istedigim ek olarak, eğer o kitap 1. basımdan arta kalanlar ise neden bu kadar bekletilip oyalandiğimiz, hatta kimi insanlar değerinden fazla para verip ikinci elcilere boyun eğmişken…

1 Beğeni

Üç cisim problemi’nin üçüncü kitabı ne zaman basılacak acaba? Çeviri ile alakalı bir bilgi alabilir miyiz?

Merhaba,
Sherlock Holmes romanlarının güncellenmiş ve kapak tasarımlarının değiştirilmiş yeni baskılarında ‘‘Korku Vadisi’’ kitabı güncellenmemiş. Güncelleyecek misiniz?

1 Beğeni

İlknokta’daki Silmarillion ön siparişi acaba sitede gözüken beyaz kapağıyla mı yoksa siyah kapakla mı?

Şuan çıkan beyaz kapak, siyah kapak sonra basılacak dendi.

Hazır Silmarillion çıkmışken Tehlikeli Diyardan Öyküler ve Simurg ve Gudrun Efsanesi kitaplarını da tekrar bassanız süper olur. Beyaz seriyi tamamlamış olurduk. Tolkien gündemdeyken leblebi gibi satılır.

6 Beğeni

Hurin’in çocuklarını da sıkıştırsanız programınıza. Sonra tabiki Bitmemiş Öyküler, Tehlikeli Diyardan Öyküler ve Simurg ve Gudrun Efsanesi kitaplarını da istiyoruz.

2 Beğeni

Tehlikeli Diyardan Öyküler ile Sigurd ve Gudrun Efsanesi bende de eksik. Bunlara da beyaz kapak olsa iyi olur. Bakalım İthaki ne yapacak?

2 Beğeni

Ben The Fall of Gondolin’i bekliyorum. Geldiği zaman gelecektir hepsi. Aynı anda 30 kitap çıkmayacağına göre hepsi yavaş yavaş gelir. Bana göre İthaki her ay diğer tüm yayınevlerine göre daha çok kitap çıkartıyor. Bunu hiç kesmediler. Oysa yayınevlerinin çoğu yaz gelince bi’ içe kapanıyor.

Her şey bir yana ben bu sene Tüyap’a büyük sürprizler bekliyorum. Var mıdır bizi bizden alacak ve fuara koşturacak sürprizler?

11 Beğeni

şükürler olsun silmarillion beyaz basılmış. ama bu aras kargoya güvenemiyorum. inşallah kitap düzgün gelir. ayrıca 10 tl kargo ücreti nedir? neyse kitap kötü gelirse değiştirmeleri lazım. başka yolu yok

2 Beğeni

Toplum baskısı, mahalle baskısı olması nedeniyle hoşgörü ile bakıyorum siyah kapak beklerken beyaz kapak basılmasına.

Okumak için beyaz kapakların bende bulunması nedenleriyle siyah kapaklar için beklemeye devam ediyorum ben.

3 Beğeni

Aynen Alper bey, ben de siyah kapaklı olanını bekleyeceğim. Umarım basılır

2 Beğeni

Galiba çok istek olunca bunaldılar ve eski beyaz kapak bastılar. Belki biraz daha gecikmeye neden olur ama İthaki genelde yapacagız dedi mi yapıyor, siyah kapakları da basarlar.

1 Beğeni

Karşınızda bir yayınevi yetkilisi var. Arkadaşınıza konuşuyor gibi “la” ile hitap etmenizi doğru bulmuyorum. Angaralı da olabilirsiniz fakat burası Angara değil. Benim eşim de Angaralıdır fakat her söz her yerde edilmez. Bunu da anlayışla karşılamanızı beklerim. Teşekkürler. :slight_smile:

7 Beğeni