İthaki Yayınları Soru Hattı

(Wifhty Zet) #4360

Şöyle sormuştum vakti zamanında :

Şöyle de cevap almıştım:

edit: Ben de önokumasından biliyorum, çok güzeldi ama bu cevaptan dolayı al(a)mamıştım :expressionless:

Devamı gelmeyecek diye bir kaç gün önce ben de bir tanıdığıma verdim kitabı. Kitabın evde olması canımı sıkıyordu.

( tansel) #4362

@irbis

• Yıl bitmeden bunları yeniden aramızda görebilir miyiz?
    Tam alıp okuma sıram bunlara gelmişti bir de baktım tükenmişler.
    amerikan tanrıları - neil gaiman
    kıyamet gösterisi - neil gaiman & terry pratchett
    elric ruh hırsızı - michael moorcock
    adalet - ann leckie

• Bir gelişme yaşandı mı uzun dünya yeniden basım ve devam kitapları konusunda?

• Sonradan gelen edit; Expanse serisinden kısa vadeli umutlarımı kesmiş bulunuyorum onun yerine gelecekte Alastair Reynolds’tan bir şeyler görme imkanımız olabilir mi?

Elric Ruh Hırsızı’nı ben de epeydir bekliyorum.

(Buyici) #4364

İlk kitabı bende almıştım çok merak ederek ama bir türlü fırsat olmadı. Şimdi ne yapayım ? Okusam mı yoksa kalsın mı?

(Wifhty Zet) #4365

Önokumada ilk 16 sayfası vardı ve çok sürükleyiciydi, devamını çok merak etmiştim ama tamamını ben de okumadım. Goodreads’de de puanı oldukça kötü gözüküyor. Siz bilirsiniz, belki beğenir ve forumda herkesin okumasını hatta diğer kitapların basılmasını sağlarsınız :roll_eyes:

(Carai an Caldazar!) #4366

O listenin hemen altına Kan Şarkısını da ekleyelim.

Bu arada Mucizeler Kenti çıkmış.

https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&product_id=509965

(Yalçın) #4367

Ben artık tekrar sorucam kimse kusura bakmasın 1 ay önce dağıtımda olduğu söylenen “Güz Alacakaranlığı Ejderhaları” kitabının akıbeti ne oldu acaba???

(Cankut Değerli) #4368

İlk kitabı okumuş biri olarak çok bir şey vaadetmediğini düşünüyorum, devamı nasıldır bilemem gerçi ama ilk kitap eh işte dedirtecek cinsendi benim açımdan.

((Eski Nick İBow) Emre) #4369

İlk kitabın puanı cidden düşük goodreadsde. Ama 2. kitabın puanı iyi. Ben de okumadım daha.

(Cankut Değerli) #4370

Bu seriye biraz temkinli yaklaşacağım galiba ama ikinci kitap hakkında güzel yorumlar duyarsam devam edebilirim sanırım.

(Metehan ) #4371

Kitap nadirkitap’ta bile yok neredeyse. Raistlin şöyle Raistlin böyle diye duyup duyup okuyamamaktan en sonunda çatlayacağım artık İthaki.

(Yalçın) #4372

4 haftadır dağıtamadılar. Bende basıldı diye gittim geri kalan 5 kitabı aldım ama kaldık böyle 1.kitapsız…

(Zafer) #4373

Ben 6 kitabı da bitirdim devamını bekliyorum ama yok gelmiyor :slight_smile:

Hatalı kitabı yayınevine gönderirken içine hatasıyla ilgili not bırakmama gerek var mı?

Bekleyenler için satışta.

Şimdi siteden baktım da 1. baskı olarak görünüyor. Sebebi ne olabilir ki?

Düzeltilmemiştir bir sorun olacağını sanmam. Bu kadar takılmayın. Kitap size sağlam gelsinde boşverin gerisini :slight_smile:

Haklısın :slight_smile: ama İlknokta ve Babil yani her iki sitede de aynı şey yazınca tuhaf geldi

(Yalçın) #4379

Ben bu ithaki nin satış politikasını anlamadım, Unutulmuş Diyarlar dan Sürgün, Anayurt “Kitapyurdu” da satılıyor,İlk nokta da yok. Bu kitapta sadece babil ve ilk nokta da var diğerlerinde yok.