İthaki Yayınları Soru Hattı

Bundan sonra gelecek olan bilimkurgu klasiği hakkında küçük bir teaser verme şansınız var mı? :smiley:

1 Beğeni

Dizi içinde daha önce basılmış bir yazarın bir kitabı olacak.

1 Beğeni

Kasım fuarından önce çıkmış olacak.

2 Beğeni

Bence Arthur C. Clarke gelecek. :slight_smile: İyi oldu Asimov’dan sonra onu okuruz umarım.

Merhaba, daha önce basılan 46 adet kitap basılacak değil mi? Toplu set halinde satın alma imkanımız olacak mı? Sahaflardan fahiş fiyatlara toplamaktansa (ki bazıları sahaflarda bile yok) sabredip yeni seriyi satın almak isterim.

Merhaba,
“Scott Lynch - Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler” kitabı piyasada kalmamış. Serinin ilk ve üçüncü kitaplarını aldım, ancak ikinci kitabı maalesef yok. Basımı yapılacak mı? Stoklarda olmadığı için elinde bulunduran bazı kitapçılar 110TL’ye satışa çıkarmışlar.
Yani basımıyla ilgili bilgi verebilirseniz çok memnun olacağım.
Teşekkür ederim.

Daha önce sorulmuştu. Basılacak.

Kusura bakmayın, gözden kaçırmışım, teşekkür ederim. Ancak şu da var ki alıntıladığınız yanıt çok muallak.

Merhaba,
Döngü serisinin 3.romanı olan Döngü-Vivence dosyasını
yayınevinizin değerlendirme mailine gönderdim
hayırlı bir geri dönüş olmasını dilerim

Yaşlı Adamın Savaşı serisi 5.kitap mı yoksa tekil kitap mı?
Kapak çok güzel olmuş :clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6: Dolu dolu geliyor yine İthaki :+1:t6:

6 Beğeni

Kitap nasıl güzelmi? ben ilk defa bu yazarı duyuyorum.

Yaşlı Adamın Savaşı serisi güzeldir tavsiye ederim :+1:t6: İlk 3 kitap baya iyi 4. Kitap araya bi tane kitap sıkıştırayım demiş yazar :grin: 5-6 kitapların daha çevrilmedi bu kitap 5 te olabilir olmayabilirde .

1 Beğeni

Zaten onları basmasak başka neyini basacağız ki Jules Verne’in? Set konusunda şimdiden bir şey söylemek imkânsız.

Sonbahar aylarında yeni baskısı olacak. Tarih veremiyorum çünkü elimizde bir tarih yok. Muallak yanıtlar vermemin sebebi konu hakkında verilecek net bir yanıtın bulunmaması.

Bu, Scalzi’nin yeni başladığı uzay operası serisi. Yaşlı Adamın Savaşı’yla alakası yok. Yaşlı Adamın Savaşı da yenilenip seri tamamlanacak yakında.

7 Beğeni

Geç olsun güzel olsun :+1:t6: @fortknoxt sana iş düşüyor Anladın sen :grin:

Birazda biz kılıç kalkan ejderya sever insanlar için kitap basın. Siz anladınız onu :smile:

2 Beğeni

Bencede ithaki bilimkurguyu çok seviyor. Hepsini bir rokete koyup uzaya yollamak lazım :joy:

1 Beğeni

Daha önce sorulmuş fakat üzerinden zaman geçti ve daha ayrıntılı bir bilgi verebilirsiniz belki zaman çarkının 6. kitabı Kaos Lordu ve Dune sapkınları ne zaman basılacak ?

2 Beğeni

İyi günler, kitaplarınızda ve bağlacı bir cümle içerisinde birden fazla kullanılıyor. Çevirmenler bu konuda daha titiz olabilirler mi? (Vakıf ve İmparatorluk)

2 Beğeni

Yeni baskılar Eylül’de olacakmış yani kaos lordu da o zaman basılır. Dune’u bilmiyorum.

1 Beğeni

Teşekkür ederim Emre Bey :slight_smile:

1 Beğeni