İthaki Yayınları Soru Hattı

(Hüseyin gök) #804

Slm lar. KARANLIKTA 33 YAZAR tekrar basılacak mı acaba. Nadiri 200-300tl yi buluyor. Yoksa bu kitapta (yüzyılın en iyi bilimkurgu öyküleri) gibi telife takılan bir kitapmı.

(Hüseyin gök) #805

yeni kitap yapmışsınız :joy::rofl:

(emre) #806

Kışgörmez 4. kitap önsiparişe açılacak mı?

(Emre Aygün) #807

Kitaplar henüz baskıya bile gitmedi. Daha var kitapların satışa açılmasına. 2 hafta kadar.

(Hüseyin gök) #808

ilknokta.com da ön siparişte 8-9 gün var ama daha çıkmasına yinede ön sipariş edebilirsiniz

Rüyamda Vaiz’in 2.cildini gördüm. Çıkartın artık insafsızlar ):

(Hüseyin gök) #810

Slmlar. Húrinin çocukları baskısı hiç bir yerde yok. Bugün Bi sitede yeni baskı hazırlanıyor yazısını gördüm. Böyle bişey varmı ve bu baskıda ciltli hali de olacak mı acaba?

(Buğra) #811

Yukarıdaki soruda görünce girip Babilde bazı tükenmiş kitaplara baktım bu otomatik bir yazı mı öğrenebilmek için. Örneğin tekrar baskıya hazırlanmadığını bildiğimiz Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri için sadece tükendi yazıyordu, henüz ne zaman tekrar basılır bilmediğimiz Uzun Dünya için de tükendi yazıyordu. Öte yandan kısa süre içinde (En azından bu yıl sonuna kadar veya 2019 başlarında) tekrar basılacağını bildiğimiz Üç Cisim Problemi için “Yeni Baskıya Hazırlanıyor” yazıyordu Hurin’in Çocuklarında olduğu gibi. Sizden bilgi alarak mı bu ibareyi ekliyorlar eğer öyleyse yakında gelecek yeniden baskılardan emin olmak için Babil’i kullanalım :slight_smile:

(Hüseyin gök) #812

Valla ben cogunlukla orayı feyiz alıyorum :joy::rofl: baktım yayıncıların agzından cavap koparamıyorum, orayı burayı didik didik karıştırıp bişey ögrenmeye çalışıyorum :grin:

Hazırlanıyor yazısı 3 aydır falan var orda ona güvenme :slight_smile: Daha önce yaz içinde baskısı yapılacak denmişti ama hala yok bir şey ben de bekliyorum birkaç kez sormuştum

(Emre Aygün) #814

Arkadaşlar ciltli baskısı olmayacak Hurin’in Çocukları’nın. O özel baskıydı. Bir daha olmayacak.

Normal baskısı da çıkacak elbette. Neden çıkmasın ki?

Bizden almıyorlar bilgiyi.

(Barışcan Bozkurt) #815

Birçok defa sorulmuş ama tarihi belli mi diye ben de sormak istiyorum. Norse Mythology ne zaman çıkabilir?

(Cem Yorulmaz) #816

Bundan sonra gelecek olan bilimkurgu klasiği hakkında küçük bir teaser verme şansınız var mı? :smiley:

(Emre Aygün) #817

Dizi içinde daha önce basılmış bir yazarın bir kitabı olacak.

(Emre Aygün) #818

Kasım fuarından önce çıkmış olacak.

Bence Arthur C. Clarke gelecek. :slight_smile: İyi oldu Asimov’dan sonra onu okuruz umarım.

Merhaba, daha önce basılan 46 adet kitap basılacak değil mi? Toplu set halinde satın alma imkanımız olacak mı? Sahaflardan fahiş fiyatlara toplamaktansa (ki bazıları sahaflarda bile yok) sabredip yeni seriyi satın almak isterim.

(Funda) #821

Merhaba,
“Scott Lynch - Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler” kitabı piyasada kalmamış. Serinin ilk ve üçüncü kitaplarını aldım, ancak ikinci kitabı maalesef yok. Basımı yapılacak mı? Stoklarda olmadığı için elinde bulunduran bazı kitapçılar 110TL’ye satışa çıkarmışlar.
Yani basımıyla ilgili bilgi verebilirseniz çok memnun olacağım.
Teşekkür ederim.

Daha önce sorulmuştu. Basılacak.

(Funda) #824

Kusura bakmayın, gözden kaçırmışım, teşekkür ederim. Ancak şu da var ki alıntıladığınız yanıt çok muallak.