İthaki Yayınları Soru Hattı

(Bülent Eriş) #825

Merhaba,
Döngü serisinin 3.romanı olan Döngü-Vivence dosyasını
yayınevinizin değerlendirme mailine gönderdim
hayırlı bir geri dönüş olmasını dilerim

(kimyager _ferhat gürdoğan) #826

Yaşlı Adamın Savaşı serisi 5.kitap mı yoksa tekil kitap mı?
Kapak çok güzel olmuş :clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6::clap:t6: Dolu dolu geliyor yine İthaki :+1:t6:

(Hüseyin gök) #827

Kitap nasıl güzelmi? ben ilk defa bu yazarı duyuyorum.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #828

Yaşlı Adamın Savaşı serisi güzeldir tavsiye ederim :+1:t6: İlk 3 kitap baya iyi 4. Kitap araya bi tane kitap sıkıştırayım demiş yazar :grin: 5-6 kitapların daha çevrilmedi bu kitap 5 te olabilir olmayabilirde .

(Emre Aygün) #829

Zaten onları basmasak başka neyini basacağız ki Jules Verne’in? Set konusunda şimdiden bir şey söylemek imkânsız.

Sonbahar aylarında yeni baskısı olacak. Tarih veremiyorum çünkü elimizde bir tarih yok. Muallak yanıtlar vermemin sebebi konu hakkında verilecek net bir yanıtın bulunmaması.

Bu, Scalzi’nin yeni başladığı uzay operası serisi. Yaşlı Adamın Savaşı’yla alakası yok. Yaşlı Adamın Savaşı da yenilenip seri tamamlanacak yakında.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #830

Geç olsun güzel olsun :+1:t6: @fortknoxt sana iş düşüyor Anladın sen :grin:

(Hüseyin gök) #831

Birazda biz kılıç kalkan ejderya sever insanlar için kitap basın. Siz anladınız onu :smile:

(Buğra) #832

Scalzi okuma konusunda son derece heyecanlıydım ve şu “Scalzi geliyor” duyursunu görünce Yaşlı Adamın Savaşı yenilenip basılacak sanmıştım. Evet o da olacakmış ama ondan da önce henüz çıkmasının üstünden 1.5 yıl ancak geçmiş hatta serisinin 2.si bile basılmamış bir kitabı basıyorsunuz (ayrıca eleştirileri de çok iyi) daha bir sevindim doğrusu :slight_smile: Peki bunu neye borçluyuz en güncelinden bir bilimkurgu mu basmak istediniz yoksa ekipte büyük Scalzi hayranları mı var :smiley:

(Hüseyin gök) #833

Bencede ithaki bilimkurguyu çok seviyor. Hepsini bir rokete koyup uzaya yollamak lazım :joy:

(Selin gökçen) #834

Daha önce sorulmuş fakat üzerinden zaman geçti ve daha ayrıntılı bir bilgi verebilirsiniz belki zaman çarkının 6. kitabı Kaos Lordu ve Dune sapkınları ne zaman basılacak ?

(Atakan) #835

İyi günler, kitaplarınızda ve bağlacı bir cümle içerisinde birden fazla kullanılıyor. Çevirmenler bu konuda daha titiz olabilirler mi? (Vakıf ve İmparatorluk)

(Sertaç Hasköy) #836

Yeni baskılar Eylül’de olacakmış yani kaos lordu da o zaman basılır. Dune’u bilmiyorum.

(Funda) #837

Teşekkür ederim Emre Bey :slight_smile:

Merhabalar Emre Bey,

Güz Alacakaranlığı Ejderhaları kitabının baskısı internette tükenmiş gözüküyor, yeniden basılması gündeminizde midir acaba?

(Cem Yorulmaz) #839

Cibola Burn’ü ne zaman basacaksınız acaba, herhangi bir bilgi var mı?

(Emre ) #840

merhaba drizzt serisine başlamak istiyorum fakat bütin seriye nasıl ulaşabileceğim hakkında bir bilgim yok, birden altıya kadar ithakiden var yine son kitap 21 var. nasıl tam seriye ulaşabilirim?

(Ozancan Demirışık) #841

Cibola Burn’ün gecikmesinin sebebi benim redaksiyonunu özel sebeplerden dolayı aşırı derecede uzatmış olmam. Bitmesine çok az kaldı, 1-2 ay içerisinde yayınlanır.

(batuhan ) #842

Ejderha mızrağı serisinin devamı hakkında bilgilendirebilir misiniz acaba? Uzun zamandır bekliyorum umarım ona yönelik çalışmalarınız vardır

(Tansel Diplikaya) #843

Şu an için en iyi seçenek sahafları dolaşmak gibi duruyor.

(Tansel Diplikaya) #844

Emre Bey, The Collected Stories, The Legend of Drizzt kitabını da seriye dahil etmeyi düşünüyor musunuz acaba?