İthaki Yayınları Soru Hattı

(Hüseyin gök) #992

olmayanlar için ithaki tez zamanda tekrar basar umarım. Ben 2 ayda anca bulabildim😁

(Stormfather) #993

@Husey kardeş sen katilmi olmak istiyorsun ? Bak @otis az kalsın kalp krizi geciriyordu .

(Arfrlecow) #994

Kalbim… Yeter, görmek istemiyorum.

(Serkan) #995

Ben biraz özel bir soru sormak istiyorum, cevap vermemenizde çok doğal. Malum ekonomik durumlar vs… Sizin planlarınızı etkileyen durumlar mevcut mu? örneğin aklınızda basmayı planladığınız seriden vazgeçtiğiniz yada devam ettirmeyi düşünmediğiniz veya kitap çıkartma hızınızı azaltma yoluna gitmek gibi… Şahsen bu ekonomik zayıflığa boyun eğmeyip kitaplarınızı aynı hızda edinmeye devam edeceğim.

Culture serisinin çıkmasını dört gözle beklerken, C.J. Cherryh kitapları hakkında planlarınız mevcut mudur?

(fatih çetin) #996

(Hüseyin gök) #997

:joy::rofl::grin: Ne güldüm ya. Bende o kadar ugraş sonucu buldum.

(Stormfather) #998

Sahaflardan filan mi buldun ?

(Hüseyin gök) #999

Hayır zebramo diye ikinci el ürün satan bir site var, oradan uzun bekleyiş ve takibim sonucu buldum. 450tl ye​:grin::joy: fiyatta çok iyi

(Hüseyin gök) #1000

Senin benim gibi kitap okuyan birinden site üzerinden buldum

(Emre ) #1001

hocam sizin yayınevinde(ofiste) de kitapdaki senaryo hakkında şöyleydi böyleydi falan kavga ettiğiniz oluyor mu?

aranızda kitap okuyorum ben aydın insanım diye gezenler var mı?

kitabı tüketim malzemesi olarak gören var mı? yani kitaplara ne gözle yaklaşıyorsunuz?

anlaşamadığınız konularda ne gibi çözümler üretiyorsunuz?

hangi kitaplar hakkında “olum bu olmuş lan” hangi kitaplar da “keşke bunu yapmasaydık” diyorsunuz?

haftada kaç saat çalışıyorsunuz? çalışma ortamınızdan ve şeklinizden memnun musunuz?

kapitalist sistemin bir parçası olduğunuzu düşünüyor musunuz?

(Hüseyin gök) #1002

Yılların birikmişligini döktü arkadaş🤣 hadi cevap verin

(Samet) #1003

Öncelikle merhabalar sormak istediğim 2 nadide soru var bunları cevaplarsanız beni çok mesut edersiniz. :smile:

**1)**Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları bildiğiniz gibi yeni kitabı çıkıyor size instagram üzerinden yazdığımda çıkıştan kısa süre sonra yayınlayacağınızı söylemiştiniz,yazar Ransom Riggs detayları paylaştı 10 Ekim 2018’de çıkacak bana en azından tahmini çevrilme aralığı verebilirseniz yani “aralık-ocak aylarında çevrilmiş olur” tarzında.Birde gerçekten şuana kadar BPTÇ serisinde gördüğüm en kaliteli baskı gibi duruyor ciltli aynen böyle basacak mısınız benim gibi koleksiyon hastaları ağzını açmış cevabınızı bekliyor olacak ^^

**2)**Neil Gaiman’ın Norse Mythology kitabını 1 ay içerisinde çıkacağını (yanlış anlamış olabilirim) üstteki yorumlardan öğrendim ve bir Sandman/Amerikan Tanrıları ve Anansi Çocukları hayranı olarak çok mutlu oldum.Sizden bu konuda da ricam ince kapak mı yapacaksınız :confused: Yoksa sabahtan beri aklımdan çıkaramadığım bu evladiyelik baskıyı mı? Bilgi verebilirseniz bu 2 soru hakkında çok müteşekkir olurum,kolay gelsin efendim ^^

(Serhat) #1004

Yakında bizi bekliyor

(emre) #1005

Drizzt çıkana kadar ithakiyi protesto ediyorum. Bana katılanlar beğensin :krs:

(Hüseyin gök) #1006

Drizz çıkarsa ithaki protesto ederim :rofl::joy: aga okadar güzel kitap varken drizz ne olaki

(Hüseyin gök) #1007

Ciltli çıksa ne güzel olur gerçekten ama tahminim yine ciltsiz olacagı

(emre) #1008

Wotc kitapları geri kalmışlığımızın göstergesi 99dan beri okuyan bilir.

(Hüseyin gök) #1009

Ben drizz okudum bi hevesle 6 kitap birden aldım ama 10 sayfa dayanabildim çok yapmacık çok klişe geldi bana ama tabi zevkler tartışılmaz

(Stormfather) #1010

Içime bir öküz oturdu su an .

(Stormfather) #1011

Neden böyle dediniz ?