İthaki Yayınları Soru Hattı

Ahhh ahhh gelelim o malüm soruya… Hangi seri olduğunu bilirsiniz 6. Kitap ne alemde ???

1 Beğeni

Siz kendiniz gelmeyi düşünüyor musunuz Eskişehir’e?

Bu seneki fuar programım geçen senekilere göre çok daha seyrek. Kasımda İstanbul Tüyap, bir ihtimal bir haftasonu şubat/martta Ankara ve Nisanda İzmir.

4 Beğeni

Ocak Adana’ya da bekleriz. Yılın ilk fuarı hatırlatırım :slight_smile: :slight_smile: Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer.

1 Beğeni

Adanalı mısın hemşerim :slight_smile:

Bu arada Roger Zelazny hakkında planlar var mı? Amber yıllıkları ve Işık Tanrısı hariç. Bu adamın daha çok eseri cevrilmeli, çok kaliteli ve yaratıcı bir yazar.

5 Beğeni

Adanalıyak Gardaaaaaşşşş. Adanalıyım evet. :slight_smile:

1 Beğeni

Gardaşım Adana Kitap Fuarına gelenlere bir de kebap ısmarla :stuck_out_tongue: İthaki güzel acılı bir kebap yesin :smiley:

1 Beğeni

Ahanda yazıyorum buraya kebaplar benden İthaki @irbis yanında da şalgam :slight_smile: :slight_smile:

5 Beğeni

Emre bey karanlık kitaplıkta stephen king görme şansımız olurmu ?

Aynen katılıyorum
Tanışmış oluruz…
Bi kebap ısmarlarız :smile:

Kaç senedir Adanalı olmama rağmen kitap fuarına gidemiyordum.Ama bu sene kesin fuardayım. :smiley:

Arkadaşlar,

Kitap sorularınızı özelden yazmayın lütfen. Düzelti vs. dışında, soru hattına ait olan sorulara özelden cevap vermeyi bırakıyorum.

2 Beğeni

Adana fuarına gitmedim hiç. Başka bir editör arkadaşım gidiyor genelde. Bu sene nasıl olur, bilmiyorum.

Şimdilik 1-2 planımız var. Işık Tanrısı için daha ne gibi bir planımız olabilir ki ayrıca? Kitabı bastık zaten.

Sanmıyorum.

1 Beğeni

İyi günler. Amatka ve (İskandinav mitolojisi ciltli) kitaplarında sıkıntımı var acaba?Kitapyurdu bu kitapları temin edemiyor bir türlü sizden.

1 Beğeni

Amatka’nın ciltlisi mi var?

1 Beğeni

Işık Tanrısı hariç söylememin nedeni kitabın baskıları bitmiş, tekrar baskı olur mu soruları da bol olduğu için onu kastetmiyorumu belirtmek içindi.

Roger Zelazny özellikle Doorways in the Sand ve Jack of Shadows kitaplarını merak ediyorum.

Ben de ön sipariş vermiştim ama kitap cuma çıktığında, 4 iş günü yazdılar temin süresine. Daha 4 iş günü olmadı diye bekliyorum.

Kitapyurdu genel olarak sıkıntılı şu sıralar. Kitapların temininde bir sıkıntı yok. Başka sitelerden deneyebilirsiniz.

Anladım, zaten tekrar baskı olarak görmüyorum böyle sorulduğunda. Merak etmeyin. Şimdilik isim vermeyeyim kitap olarak. Zira muhtemelen daha çok var bir sonraki Zelazny kitaplarına.

1 Beğeni

Işık tanrısı tekrar basılacakmı?Basılırsa ne zamana basılır?

Arkadaşlar,

Artık tekrar baskı sorularınıza cevap veremeyeceğim. Aynı soruları tekrar tekrar yanıtladım, neden tam olarak yanıt veremeyeceğimi açıkladım. Arama özelliğini kullanarak cevaplara ulaşabilirsiniz. Aksini belirtmediğim sürece kitapların tekrar baskısı yapılacak. Aksini belirtmediğim sürece özel ve ciltli edisyonlar da tek baskıdır. Bunu istisnası Zaman Çarkı’dır örneğin.

12 Beğeni