İthaki Yayınları Soru Hattı

Şöyle İskandinav Mitolojisi’nin üzerine ekmek kadayıfı üstü kaymak gibi :slight_smile:

god-of-war-ascension-1 god-of-war-ascension-4

(Buğra) #1422

Kitapyurdu ve İdefixte bir fiyat artışı daha olmuş. Bu başka sitelere ve İlknoktaya da yansıyacak mı yoksa sitelerin kendi kararı mı?

(Serhat) #1423

Geçen ay ayın yayınevi listesinde olan yayınevleri fiyatları normal seyrine girdi. Örneğin İthaki Yayınları. Ayın yayınevinde platin üyelikle beraber %45 indirim vardı, şuan platin üyelikle birlikte %26 indirim. Değişim çok fazla

(Tansel Diplikaya) #1424

Merakla bekliyoruz haberleri.

(Emre Aygün) #1425

Bu sanat kitabı ama. Bu tarz kitaplar basmıyor İthaki.

Yansıyacak. Muhtemelen yapacağımız son zammı yaptık.

(onurcan) #1426

Ahhh ahhh gelelim o malüm soruya… Hangi seri olduğunu bilirsiniz 6. Kitap ne alemde ???

(Tansel Diplikaya) #1427

Siz kendiniz gelmeyi düşünüyor musunuz Eskişehir’e?

(Emre Aygün) #1428

Bu seneki fuar programım geçen senekilere göre çok daha seyrek. Kasımda İstanbul Tüyap, bir ihtimal bir haftasonu şubat/martta Ankara ve Nisanda İzmir.

(Serhat) #1429

Ocak Adana’ya da bekleriz. Yılın ilk fuarı hatırlatırım :slight_smile: :slight_smile: Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer.

(Serkan) #1430

Adanalı mısın hemşerim :slight_smile:

Bu arada Roger Zelazny hakkında planlar var mı? Amber yıllıkları ve Işık Tanrısı hariç. Bu adamın daha çok eseri cevrilmeli, çok kaliteli ve yaratıcı bir yazar.

(Serhat) #1431

Adanalıyak Gardaaaaaşşşş. Adanalıyım evet. :slight_smile:

(Serkan) #1432

Gardaşım Adana Kitap Fuarına gelenlere bir de kebap ısmarla :stuck_out_tongue: İthaki güzel acılı bir kebap yesin :smiley:

(Serhat) #1433

Ahanda yazıyorum buraya kebaplar benden İthaki @irbis yanında da şalgam :slight_smile: :slight_smile:

(Samet) #1434

Emre bey karanlık kitaplıkta stephen king görme şansımız olurmu ?

(MUSTAFA) #1435

Aynen katılıyorum
Tanışmış oluruz…
Bi kebap ısmarlarız :smile:

(Ahmet Boyraz) #1436

Kaç senedir Adanalı olmama rağmen kitap fuarına gidemiyordum.Ama bu sene kesin fuardayım. :smiley:

(Emre Aygün) #1437

Arkadaşlar,

Kitap sorularınızı özelden yazmayın lütfen. Düzelti vs. dışında, soru hattına ait olan sorulara özelden cevap vermeyi bırakıyorum.

(Emre Aygün) #1438

Adana fuarına gitmedim hiç. Başka bir editör arkadaşım gidiyor genelde. Bu sene nasıl olur, bilmiyorum.

Şimdilik 1-2 planımız var. Işık Tanrısı için daha ne gibi bir planımız olabilir ki ayrıca? Kitabı bastık zaten.

Sanmıyorum.

(Hüseyin gök) #1439

İyi günler. Amatka ve (İskandinav mitolojisi ciltli) kitaplarında sıkıntımı var acaba?Kitapyurdu bu kitapları temin edemiyor bir türlü sizden.

(Emre ) #1440

Amatka’nın ciltlisi mi var?