İthaki Yayınları Soru Hattı

(Tansel Diplikaya) #1424

Merakla bekliyoruz haberleri.

(Emre Aygün) #1425

Bu sanat kitabı ama. Bu tarz kitaplar basmıyor İthaki.

Yansıyacak. Muhtemelen yapacağımız son zammı yaptık.

(onurcan) #1426

Ahhh ahhh gelelim o malüm soruya… Hangi seri olduğunu bilirsiniz 6. Kitap ne alemde ???

(Tansel Diplikaya) #1427

Siz kendiniz gelmeyi düşünüyor musunuz Eskişehir’e?

(Emre Aygün) #1428

Bu seneki fuar programım geçen senekilere göre çok daha seyrek. Kasımda İstanbul Tüyap, bir ihtimal bir haftasonu şubat/martta Ankara ve Nisanda İzmir.

(Serhat) #1429

Ocak Adana’ya da bekleriz. Yılın ilk fuarı hatırlatırım :slight_smile: :slight_smile: Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer.

(Serkan) #1430

Adanalı mısın hemşerim :slight_smile:

Bu arada Roger Zelazny hakkında planlar var mı? Amber yıllıkları ve Işık Tanrısı hariç. Bu adamın daha çok eseri cevrilmeli, çok kaliteli ve yaratıcı bir yazar.

(Serhat) #1431

Adanalıyak Gardaaaaaşşşş. Adanalıyım evet. :slight_smile:

(Serkan) #1432

Gardaşım Adana Kitap Fuarına gelenlere bir de kebap ısmarla :stuck_out_tongue: İthaki güzel acılı bir kebap yesin :smiley:

(Serhat) #1433

Ahanda yazıyorum buraya kebaplar benden İthaki @irbis yanında da şalgam :slight_smile: :slight_smile:

(Samet) #1434

Emre bey karanlık kitaplıkta stephen king görme şansımız olurmu ?

(MUSTAFA) #1435

Aynen katılıyorum
Tanışmış oluruz…
Bi kebap ısmarlarız :smile:

(Ahmet Boyraz) #1436

Kaç senedir Adanalı olmama rağmen kitap fuarına gidemiyordum.Ama bu sene kesin fuardayım. :smiley:

(Emre Aygün) #1437

Arkadaşlar,

Kitap sorularınızı özelden yazmayın lütfen. Düzelti vs. dışında, soru hattına ait olan sorulara özelden cevap vermeyi bırakıyorum.

(Emre Aygün) #1438

Adana fuarına gitmedim hiç. Başka bir editör arkadaşım gidiyor genelde. Bu sene nasıl olur, bilmiyorum.

Şimdilik 1-2 planımız var. Işık Tanrısı için daha ne gibi bir planımız olabilir ki ayrıca? Kitabı bastık zaten.

Sanmıyorum.

(Hüseyin gök) #1439

İyi günler. Amatka ve (İskandinav mitolojisi ciltli) kitaplarında sıkıntımı var acaba?Kitapyurdu bu kitapları temin edemiyor bir türlü sizden.

(Emre ) #1440

Amatka’nın ciltlisi mi var?

(Serkan) #1441

Işık Tanrısı hariç söylememin nedeni kitabın baskıları bitmiş, tekrar baskı olur mu soruları da bol olduğu için onu kastetmiyorumu belirtmek içindi.

Roger Zelazny özellikle Doorways in the Sand ve Jack of Shadows kitaplarını merak ediyorum.

Ben de ön sipariş vermiştim ama kitap cuma çıktığında, 4 iş günü yazdılar temin süresine. Daha 4 iş günü olmadı diye bekliyorum.

(Emre Aygün) #1443

Kitapyurdu genel olarak sıkıntılı şu sıralar. Kitapların temininde bir sıkıntı yok. Başka sitelerden deneyebilirsiniz.

Anladım, zaten tekrar baskı olarak görmüyorum böyle sorulduğunda. Merak etmeyin. Şimdilik isim vermeyeyim kitap olarak. Zira muhtemelen daha çok var bir sonraki Zelazny kitaplarına.