İthaki Yayınları Soru Hattı

Cormac Mc Carthy - İhtiyarlara Yer Yok planınızda var mı?

Bildiğim kadarıyla şu anda yayıma hazırlıyorlar.

1 Beğeni

Evet az önce gördüm. Dediğin doğru. Ne zamandır bekliyordum bu kitabı.

1 Beğeni

Haftaya İthaki Modern dizimizin ilk kitaplarını görücüye çıkaracağız arkadaşlar. Tatlı bir telaş var o yüzden şu an. İhtiyarlara Yer Yok çıkaracağımız ilk üç kitaptan sadece biri.

19 Beğeni

Ön siparişe açsaydınız iyiydi. :joy::joy::joy::joy:

1 Beğeni

Bende o ne diyordum. Bu seriler şahane :+1:

1 Beğeni

Daha hazır değil yahu. Biraz yavaş. Gelecek haftanın işleri bunlar. Kitapların içleri hazırlanıyor şu an.

5 Beğeni

Emre Bey,burada İskandinav Mitolojisi kitabınızla ilgili Kitapyurdu sitesi ile alakalı soruya cevap verdiniz.Benim sormak istediğimse ; Bu kitabı ciltli olarak yoğun talebi karşılayacak ölçüde basımı yapılıp yapılmadığı.Siparişi iptal edip de prosedürlerle uğraşmak istemiyoruz ve bir müddet daha bekleme niyetindeyiz.Basılan ciltli versiyon biterse ,tekrar basım yapılma ihtimali var mı?

4 Beğeni

McCarthy’nin Yol’u da yayımlama planınız var mı?

Bu size kalmış bir şey tabii ki. Kitap sınırlı sayıda basıldı ve ne zaman biter bilemem. Bir daha baskısı olmayacak.

Var.

1 Beğeni

Umarım kapakta film afişi olmaz. Gerçi modern dizisinden olacağı için sanmam ama merak ettim.

4 Beğeni

Bunu başka bir yayın evi kaliteli basmıstı. Umarım bu basımda harika olur

baksana fiyata :rofl::joy:

1 Beğeni

Merak etmeyin, dizinin kendi tasarımı olacak. Film kapağı kullanmayacağız.

16 Beğeni

Bu başlık satışlarınıza katkı yaptı mı sizce bir şey fark ettiniz mi? Çünkü kendime bakıyorum da burayı okuyup okuyup bazı kitaplar için hypelanıp alışveriş yaparken buluyorum kendimi. Mesela İskandinav Mitolojisi hiç adını bile duyduğum bir eser değildi, burada öyle çok soruldu ve övüldü ki ön sipariş yaptım.:grinning: İyi bir reklam etkisi yaratıyordur bence konu.

Bir diğer sorum da kitabın ilk paragrafında, bölümün ilk paragrafında ya da bölüm içi aradan sonraki ilk paragrafta neden paragraf girintisi kullanılmıyor? Bu olay birden moda oldu nedense, eski kitaplarda hatırlamıyorum. Kötü duruyor.

5 Beğeni

Bioshock için verdiğiniz cevaptan hareketle White Wolf kitapları için bir plan ya da düşünceniz var mı? İyi çalışmalar.

Bioshock’a ne demişti aradım bulamadım

O türde kitapların devamının geleceğini söylemişti

Merhaba, Cormac McCarthy nin başka kitaplarının çevirilerini yapmayı planlıyor musunuz? Blood Meridian gibi mesela

Emre Bey benim iki sorum olacak
Antalya-Konyaaltı kitap fuarına ithaki yayınları katılıyor peki siz katılıyor musunuz?
Fuara özel kitaplar olacak mı acaba süpriz var mı?