İthaki Yayınları Soru Hattı

Yeri değil belki ama matbaa ve kopyalama merkezi kavramlarını karıştırıyorsunuz sanırım. Başka bir konuda da şöyle bir mesajınız var:

Hiçbir matbaa 15-20 tane kitap basmaz. İnternette bulduğunuz bir görseli de bastırmak için matbaaya gitmezsiniz.

7 Beğeni

zaman çarkı 12. kitabı alacağım ben de hayırlısıyla…o eksik kaldı sadece.

2 Beğeni

Vay arkadaş odamı yok :confused: Neyse tamamlicaklar hayırlısıyla

bir iki yerde var ama mesela fuarda ithaki yayınlarında yoktu… bazı yerlerde de ciltlisi yok. Bulamadım bir türlü özetle… 13-14 fln da aldım 12 kaldı…başaracağım =))

ilknoktada gördüm sipariş ettim hemen. Seri tamam bende.

Umarım yeni baskı yakında geliyordur :pray:

2 Beğeni

Dün akşam verdiğim siparişi az önce teslim aldım. Tabi kargo şubesinden kendim aldım ama hız yine de başımı döndürdü :slight_smile:

sandman 2 bebek evinin baskısı ne zaman çıkacak bileniniz var mı ??

Yarın ilknokta’da satışa açılır galiba.

umarım açılır :raised_hands:
teşekkür ederim

2 Beğeni

Benim bildigim bugun tüyap bitiyor ve artık watchmen ve sandmanı bi zahmet artık satışa çıkarsınlar. Herkes tüyapa gidemiyor malum.

bekleye bekleye helak olduk zaten yeter artık çıkarsınlar bence de

2 Beğeni

Henüz karar vermemiş olmakla birlikte, bu kitabı es geçeceğimizi hiç sanmıyorum. Ama kurguları öncelikli şu an.

No comment.

Ellison için planlarımız çok acayip. İlk 11 belirlendi ama sahaya ne zaman çıkar, söyleyemem.

Tüm kitapların şömizleri tutarlı hale getirildi. İçleri yeni bir taramadan geçirildi. Eksikleri tamamlıyoruz.

Yalnız Hamdi’nin hikâyelerine çok güvenmeyin. :slight_smile:

Bir de Hamdi’ye sorduğunuz her soruyla bir kapak çizimi hayatını yitiriyor, bilginize.

Fuarı üç saat önce kapattık. Hafta içi satışa çıkar herhalde. Şu an depo büyük bir karmaşanın içerisinde, en geç cuma günü açılır siparişler. Eli kulağındadır.

9 Beğeni

Üstteki mesajda da dediğim gibi, fuarı üç dört saat önce kapattık arkadaşlar. Yedi gün bulundum fuarda. Ziyaret edip selam veren, ziyaret edip selam vermeyen, teşekkürlerini, eleştirilerini ve düşüncelerini yüz yüze açıklayan herkese buradan teşekkür etmek istiyorum.

Sahip olduğum yetki dahilince hepimize indirim yapmaya çalıştım. Ağzımdan bilimkurgu klasiklerinin 50. kitabını ya da toplamda kaç kitap olacağını almaya çalışanlar oldu. Merak etmeyin, bu sırlar hâlâ bizde saklı.

Kasım fuarı için yaklaşık iki aydır gece gündüz demeden, haftasonları da dahil doğru düzgün dinlenmeden çalıştık ekibimizle. Eksik kaldığımız yerler oldu. Ama umuyorum ki sizi şaşırtmayı, beklediğiniz kitapların büyük kısmına kavuşturmayı ve daha da ötesinde, size bazı sürprizler yapmayı başardık.

Yıl henüz bitmedi tabii ki ama biz şimdiden 2019 yılında nasıl daha büyük işlere imza atarız, nasıl daha acayip işler ortaya koyarız diye kafa patlatmaya başladık Alican’la. Aralık ayının biraz sakin geçireceğiz ama ocakla beraber yeni bir hevesle, yeni sürprizlerle geri döneceğiz.

Burayı aksatırsam kusuruma bakmayın. Bu iki aydır aksattığım okula ve çevirilere öncelik vereceğim biraz.

48 Beğeni

Daha çok Vertigo lütfen. Özellikle, Sweet Tooth ve Transmetropolitan. :innocent::innocent::innocent:

6 Beğeni

Hocam öncelikle geçmiş olsun. 2019’da asimov’a, dragonlance, forgotten realms devam kitaplarına boğun bizi :slight_smile:

3 Beğeni

Aralık ayının sakin geçmesi demek daha önceden Aralık’ta çıkacak denen kitapların ötelenmesi anlamına mı geliyor acaba? Kadim Kanunlar veya Merdivenler Kenti kitaplarından biri çıkacak Aralık’ta demiştiniz.
Bir de umarım The Shadow of the Torturer kitabına yaptığınız muğlak yorum 50. kitabın isminii söylememekten değil de The Book of the New Sun serisinin durumunu muallakta bırakarak bize sürpriz yapmak istemenizdendir :pleading_face:.

Bu habere sevindim. Biraz biz de nefes alıp kütüphanede biriken kitaplarımızı eritelim. Selamlar, iyi dinlenmeler.

2 Beğeni
2 Beğeni

Merhabalar.Fantastik kitaplar okumayı seviyorum ve yayınevinizi çok beğeniyorum.Gerek maddi gerek başka sebeplerden ötürü zaman çarkı serisine başlayamadım.Başlamaya niyet edince de bazı kitapların piyasada bulunmadığını fark ettim.Yeniden basma gibi bir düşünceniz (belgraiad serisi gibi belki) veya eksikleri tamamlama yönünde bir planınız var mı?Kitapları bulabilmem konusunda yardımcı olursanız da çok sevinirim.Mailimi de bırakıyorum buraya iletişime geçmek isterseniz diye:st.terazi@gmail.com