İyi Seneler

Hepinizin yeni yılı şimdiden kutlu olsun arkadaşlar :slight_smile: Beklediğimiz kitapların nihayet çıktığı, satın aldıklarımızın büyük bir bölümünü okuduğumuz, uzun zamandır baskısını bulamadığımız eserlere kavuştuğumuz, sağlıklı ve güzel bir yıl olur inşallah. İyi seneler! :hanci:

26 Beğeni

Ek olarak, dev indirimlerin hiç bitmediği … :slight_smile:

Herkese harika bir yıl diliyorum. Beklediğimiz yıl bu yıl olsun :christmas_tree: :fireworks:

17 Beğeni

Tüm mutlulukların teğet geçmediği bir yıl olmasını diliyorum. Mutlu yıllar herkese. :blush:

12 Beğeni

2018 acısıyla tatlısıyla geçti gitti, 2019 çok daha güzel bir yıl olsun. Bol okumalı, bol kitaplı, mutlu, umutlu, güzellll bir yıl diliyorum her biriniz için :blush:

10 Beğeni

Basıldığı için “Zaman Çarkı ne zaman çıkar?” sorularının sorulmadığı, mutlu ve huzurlu bir yıl diliyorum, bütün Kayıp Rıhtım müridlerine.

11 Beğeni

İyi seneler. :smiley: :tada:

8 Beğeni

Yeni yıla 3 kilo almış şekilde gireceğim sanırım. Herkesin senesi dilediği gibi geçsin.

9 Beğeni

İyi seneler herkese.

6 Beğeni

Herkese iyi seneler, efendim :blush: :smiling_face_with_three_hearts:

8 Beğeni

Herkese iyi seneler parti başlasın.

:dancer:t4::dancer:t4::dancer:t4::dancer:t4::dancer:t4::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

12 Beğeni

Bütün insanlık için iyi bir yıl olması dileği ile :partying_face:

7 Beğeni

Herkesin gönlünden geçirdiği gibi güzel bir yıl olur inşallah.
Mesela kitap fiyatları düşer falan…

9 Beğeni

Senin PTM( pijama terlik mandalina) partinin benzerini ben de PÇK ( pijama çekirdek kitap) ile başlattım.

8 Beğeni

Herkese önceki yıllarından çok daha güzel geçecek bir yıl dileriim!

Edit: Düşündüm de aslında yeni yıl başlangıcı hep akademik takvim başlangıcındaymış gibi oluyor. 1 ocakta değil de.

9 Beğeni

Olsun Herkesin Yeni Yılı Kutlu

12 Beğeni

Sağlık, barış, sevgi, huzur, mutluluk, hoşgörü dolu bir sene olsun inşaAllah.
İyi seneler :blush:

11 Beğeni

Herkese musmutlu, gönlünden geçen her şeyin gerçekleştiği, en güzel kitapları okuyabildiği, nice nice eğlenceli tartışmalar yaptığımız bir yıl dilerim efendim.
Rıhtım ahalisinin yeni yılı kutlu olsun!

10 Beğeni

Biraz geç bir tebrik olacak ama ben de yıllardır bana yazma isteği veren ve yazdıklarımı yayınlayan Kayıp Rıhtım yönetim ekibinin ve bunları okuyan zaman zaman değerlendiren KR ailesinin ve dahi güzel ülkemin güzel insanlarının yeni yıllarını kutluyorum. Sağlıklı, umut dolu, neşeli, yıllar diliyorum…

4 Beğeni

İyi seneler herkese.

1 Beğeni