J.K. Rowling, Koronavirüs Semptonlarını Nasıl Atlattığını Açıkladı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/bilim/jk-rowling-koronavirus-semptonlari-nasil-atlatti/

J.K. Rowling iki haftadır Koronavirüs semptonları yaşadığını ve rahatsızlığından nefes egzersizleri yaparak kurtulduğunu açıkladı. (DEVAMI…)

1 Beğeni

:slight_smile:

Haberi yeni görüyorum ve Rowling hakkında şundan artık emin olmaya başladım, bir şekilde hakkında konuşsunlar da ne olduğu çok önemli değil.

3 Beğeni

Bu kadın insanı çok yoruyor, binlerce kişi yaşıyor bu hastalığı ve kimse çıkıp demeç vermiyor. :roll_eyes:

1 Beğeni

Bizde de bazı ünlüler şu şu ilaçlar virüse iyi geliyor diye kendilerince reçete paylaşmışlardı. Sonra o ilacı asıl kullanması gereken hastalar artan talepler yüzünden ilaçları temin etmekte sıkıntı yaşadıklarını belirtmişti.

Yani ünlü olmak ve aydın olmak ya da ne bileyim akil insan olmak ayrı şeyler tabii de büyük kitlelere hitap etme durumu olan ünlü kişilerin birazcık “ben ne diyiyorum ya” diye bir mantık eleği olsa ne güzel olurdu.

1 Beğeni

Keşke böyle yöntemlere başvuracağına yarattığı evrende geçen yan kitaplar yazsaydı.

1 Beğeni