Jaguar Kitap Prospero Serisi

(Serhat) #1

Prospero Serisi açıklaması

Shakespeare’in Fırtına’sında Prospero, kızıyla birlikte on iki yıl yaşamak zorunda kaldığı adadan ayrılırken sihirli asasını ve kitaplarını gömer. Prospero’nun kayıp kitaplarından mahrum kalan insanlığın kendi rüyalarını (ütopya), kâbuslarını (distopya), hayallerini (fantastik) ve geleceğini (bilimkurgu) yazmaktan başka çaresi kalmamıştır artık.

ÇIKAN KİTAPLAR

1. Soğuk Deri - Albert Sanchez Pıncl
  2. Acil Gerçekdışılıkta Maceralar - Max Blecher
  3. Cam Arılar - Ernst Jünger

%20So%C4%9Fuk%20Deri %20Acil%20Ger%C3%A7ekd%C4%B1%C5%9F%C4%B1l%C4%B1kta%20Maceralar

EN SON ÇIKAN

3

Yeni Kitap Haberleri
Okuma Rehberi kategorisi hakkında
(kimyager _ferhat gürdoğan) #2

Şu seriyi çok merak ediyorum. Çıkınca ilk okuyanlardan bir yorum alsak süper olur. Neden ben okumuyorum ilk? Bende bilmiyorum. :grin:

(Arda) #3

Soğuk deri’yi ön siparişe çıktığı gibi sipariş ettim. Gelsin de bi okuyayım.

(Buğra Uğur Yap) #4

Bugün soğuk deri’ye denk geldim arkadaşım almış. Kapak tasarımları ve konsept çok güzel. Distopya, ütopya, fantastik, bilim kurgu ne varsa girecekmiş kitaplığa. Biraz yavaş çıkartırlar umarımda bu işsizlikte parçalanmayız. :smiley:

Prospero Kitaplığı - 3 :slight_smile:

(Yasin) #6

Bu seriye acayip yükseliyorum.:blush: Maddi durumumdan dolayı henüz daha alamadım çıkan kitapları. Fakat alacağım ilk fırsatta.

Ülkemizdeki işsizlik durumu beni de vurduğundan şu an yalnızca izleyebiliyorum. Ancak işbaşı yapınca yine maaşın bir kısmı kitaba ayrılacak, Prospero Kitaplığı da bunlardan biri olacak sanırım. :slight_smile: