James Bond 25 Filmi İlk Siyahi ve Kadın 007 ile Gelecek!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/james-bond-25-filmi-ilk-siyahi-ve-kadin-007-ile-gelecek/

Yirmi beşinci James Bond filminde, ilk defa siyahi ve kadın bir 007 göreceğiz. Yeni ajanımız Lashana Lynch ile tanışın! (DEVAMI…)

2 Beğeni

Birazdan buralar yorum dolacka baştan yerimizi alalim.

1 Beğeni

Tam sıvayamamışlar. Ana karakter eşcinsel de olursa iyice saçma sapan sıvanmış bir şey çıkar ortaya.

5 Beğeni

Ekşi’de bir başlık vardı, o aklıma geldi:

" ahahahahahahahahah "

3 Beğeni

Yok a… …ı.

1 Beğeni

Filmde siyahi bir ajan olabilirdi. Hem siyahi hem kadın çok marjinal bir değişim olacak. Umarım olumlu yönde olur bu değişim. Ayrıca; gerekli miydi ???

Allah’tan Lord of the Rings, Matrix gibi filmler 90’larda ve 2000’lerde çekildi de bu dalgaya kurban gitmediler. Yoksa Frodo ile Sam Mordor’da sevişirdi ben size diyeyim.

Bu tarz çeşitlendirmelere kapım her zaman açık da zorlama olunca hiç hoş durmuyor. Git 008 çek, Çaycı Hüseyin’i koy başrole istersen, gıkım çıkmaz. Kafa bir değişik der susarım. Ama Bond bu yahu! Sean Connery oynadı bu karakteri be! Yuh size!

9 Beğeni

Aklımdan geçendi.

Hayır, isterseniz yardımcı karakter-Bond kızı dediğimiz- siyahi bir kadın olabilir ama ana karakterin adı James Bond ve serinin alametifarikası bu. Ne diye gelip de bunu bozuyorsunuz? İçini boşalttılar hem sosyal adalet kavramının hem de popüler kültürün.

2 Beğeni

Daha önce hiç 007 filmi izlememiştim, böyle olursa izlemeyi düşünürüm.

1 Beğeni

İkisinin de yeni dizi ve filmleri yolda, merak etme sen :slight_smile:

1 Beğeni

James Bond adi altinda Lara Croft cekecekler galiba… Idris elba tartisma konusuyken bunlar dunyayi bambaska yola soktular. Hemcins olarak desteklemiyorum, işin dogasinin bozuldugu hiçbirşeyi sjw olsun olmasin desteklemiyorum

2 Beğeni