James Graham Ballard Kitapları (J. G. Ballard)

Alalalalala oynuyorum şuanda :heart_eyes: :partying_face::clap:

Hemen alıp okuyamam tabii :sweat:

3 Beğeni

Bu arada Kristal Dünya’nın ilk sayfasında yazan açıklamaya göre The Kindness of Women ve Beton Ada’nın yanı sıra daha önce duyurmadıkları Hello America da yayın programına alınmış.Geç de olsa eserlerinin epey bir kısmı çevrilmiş olacak.

4 Beğeni

com

2 Beğeni

Hangi kitap için bu tarihi verdiler?

Özellikle bir kitap sormadım, sitelerinde yayınlanacağı duyurulan kitapların hangi yıl için yayın programlarında olduğunu sordum.

2 Beğeni
9 Beğeni
2 Beğeni

Kitaplara baktığımda hemen hemen her sene 1 kitap basmış Sel. 2021’de bu kitaplardan birisi basılmış olur herhalde.

hellooafrica island

6 Beğeni

Başlığa tıklamadan tahmin ettiğim gibi sen yazmışsın :slight_smile: Ballard’ı bir kitabını okudum sevemedim, sonra bir seçkide öyküsünü okudum sevmiştim. Eğer en iyiler derlemesi yakalarsam tekrar şans verebilirim.

2 Beğeni

En sevdiğim yazarlardan biri Ballard ama ne yazık ki Türkiye’de bir avuç insan okuyor, üzücü.

Beton Ada daha önce çıkmıştı ve harika bir kitap. Umarım sıradaki Hello Amerika’dır.

Her fuarda özel olarak uğrayıp Sel’e teşekkür ediyorum. Onlara da hak veriyorum, kimse okumadığı için ağır basıyorlar…

1 Beğeni

2021 gelecek programdan:

(Kaynak: Hürriyet KitapSanat)

8 Beğeni

Nihayet yıllardır beklediğim Ballard romanı geliyor, oh be!

2 Beğeni

@DenaroForbin beklediğin kitabın bandrolü alındı.

7 Beğeni

Gözüm yaşlı bekliyorum. :sleepy:

1 Beğeni
4 Beğeni

242 sayfalık kitabın etiket fiyatı 40 TL.

Güneş İmparatorluğu ise 358 sayfa olmasına rağmen 26 TL’ydi.

Korkunç bir artış, aklım almıyor artık…

3 Beğeni

Çok beklediğim ve sevdiğim yazarların çevirilerine bu kadar para vermeye acımıyorum aslında.Sanki yayınevine de teşekkür etmek gibi bir şey benim gözümde.Sonuçta çok satacak bir kitap değil ama basmışlar.Her yazar için değil tabi ki.

2 Beğeni
12 Beğeni
5 Beğeni

Sel Yayıncılık yakında bölümünde hiçbir kitabını listelememiş. Yakın gelecekte basılacak bir eseri var mı yazarın duydunuz mu?

The Drowned World

The Wind From Nowhere

gibi ilk dönem eserlerini bekliyorum ama bakalım.

Edit: yayınevine sordum.

4 Beğeni