Jared Leto'nun Joker Planı Tepki Çekti

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/jared-leto-joker-iptal-cabasi/

Joaquin Phoenix’ten önce, Joker’a hayat veren son isim olan Jared Leto’nun; filmin ve Phoenix’in kuyusunu kazmaya çalıştığı iddiaları gündem oldu. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Vay arkadaş herkes çakal olmuş.

1 Beğeni

Alnının ortasına DAMAGED diye dövme yaptıran joker de ne bileyim…

Dc tarihinin gördüğü en saçma Joker. Ki Joker demeye bile bin şahit lazım. Dövmeli, gümüş dişli Joker mi olur yahu ? Çok iyiymiş gibi bir de arkadan iş çevirmiş. Umarım bir daha Dc evreninde yer almaz. Gitsin Marvel’ı batırsın. Abi herkesin Joker’i canlandırabileceğini düşünmek çok saçma. Yetenek isteyen bir karakter. İlla psikopat rolü oynayınca Joker olunmuyor. Romero’yu katmazsak; Jack Nickholsen, Heath Ledger ve Phoenix dışında Joker yok bence. Mark Hamill zaten Joker değil, Joker’in sesi. Cameron Monaghan desen zaten beybi feys Joker mi olur. :smile:

Haklısın ama filmin Joker karakteri de çok kötü yazılmıştı. Leto yerine Heath Legder olsa yine aynı tepkileri alırdı

Heath Ledger’ın Batman filmindeki sahneleri de çok kısaydı. Her sahne tek başına efsane. Şu meşhur kalem kaybetme sahnesi, Batman’in sorguya çekme sahnesi filan SS filminde olsaydı düşünsene :wink:

O kalem sahnesini hala izlerim. Odaya gülerek gelirken arkaplanda sesin giderek tizleşmesi çok iyi gerilim oluşturuyor.

1 Beğeni

10 dk joker rolünde oynadı… Kendini kaptırdı iyice. Zaten hiç beğenmemiştim

1 Beğeni

Leto’nu asıl mesleği müzisyenlik değil. Oyuncu iken müzik grubunu kurdular.

O sahneyi izleyince işte Joker bu diyebiliyosun. Joker şaka yapar eğlenceli bir tiptir. Leto’nun oynadığı rol; tamamen yüzü boyalı psikopat bir adam. Joker ile alakası bile yok.

1 Beğeni

Jared Leto benim için Dallas Buyers Club’tan beri “kurban olurum sana” seviyesinde bir aktör.

Ama umarım bir daha hiçbir zaman Joker olarak izlemeyiz kendisini.

İzleyemeyecez gibi duruyor hem jared letonun rolden vazgectıgı ıddiası var bir de birds of preyde gormeyecez joker olarak