John Krasinski'li "Jack Ryan" Dizisi 4. Sezon ile Final Yapıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Jack Ryan 4. Sezon ile Final Yapacak – Kayıp Rıhtım

image

Jack Ryan 4. sezon ile final yapacak. John Krasinski’nin başrolünde yer aldığı Amazon Prime dizisi sonlanıyor. Aynı zamanda baş yapımcı olarak da görev yapan aktör John Krasinski öncesi, Jack Ryan karakteri Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve Chris Pine gibi isimler tarafından canlandırılmıştı. 2018 yılında başlayan Amazon Prime dizisinde Wendell Pierce, Ryan’ın patronu ve… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Her ne kadar ilk sezonda Türkiye’de geçen sahnelere bir Türk olarak onay vermesemde(abi adamlar her yeri her insanı öyle biliyor yapmayın bir kerede ) prodüksiyon olarak kaliteli bir iş olmuş , ilk sezon benden ikinci sezondan daha fazla puan aldı .Üçüncü sezonu takip ediyorum gelmesini beklediğim dizilerden ,Amazon Prime kaliteli ,takip edilesi işleri ile gerçekten dikkatimi çekmeye başladı.
Jack Ryan Tom Clancy hayranı ben için efsane bir karakter bir kaç yıl önce Jack Ryan-Shadow Recruit filmi beni heyecanlandırmış film serisi olurmu dedirtmişti , yapımcılar dizi çekince de sevinmiştik aynı şey aslında Jack Reacher karakteri içinde geçerli .

1 Beğeni
  1. Sezon yayımlandı mı ki?
1 Beğeni

Kafamda bu soruyla girdim konuya. Sanki 3.sezon çıkmış da 4.sezondan haber veriyorlar, bu da moda oldu “42 sezon onayı aldı!” gibi haberlerle.

Şahsen üzüldüm, belli bir kaliteyi tutturdukları sürece 10 sezon da olsa giderdi. Kötü değil ama pek de iyi olamayan, nadir izlediğim&takip ettiğim çerezlik dizilerden birisiydi. CIA, Mossad vesaire konular bilinmezliği yüzünden ilgi çekici.

1 Beğeni

Konuda 2023 deniliyor 3. sezon için büyük ihtimal 2023 'ün ilk aylarında yayınlanır.